Sterownica

WASD = move

mouse = shoot

e = interaction

space = jump

shift = run

p = pause

1

2 = weapons

v = camera

u = open parachute

Pokaż więcej

Extreme Games

Deweloper | 54 gry

T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

TREVOR First Story Mad City Crime to gangsterska gra akcji 3D, taka jak GTA. Gracz wciela się w Trevora, który jest małym złodziejem. Od Ciebie zależy, czy zostaniesz wielkim, dobrze znanym gangsterem. Zarabiaj pieniądze i kupuj nową broń. Zrób chaos w mieście.

Wątek

Bohater przyjmuje propozycję przyjaciela, by opuścić Gang i założyć własną firmę. Po pierwszych próbach rozwiązania problemów z biznesem. W tym celu możesz współpracować z lokalnymi rozdziałami. Będziesz musiał wykazać się chłodem w prowadzeniu interesów, stawić czoła wyrafinowanym szefom mafii i ich podopiecznym. Twoje konto bankowe stale się rozwija.

Rozgrywka

Ogromne, zaludnione miasto z otwartymi lokalizacjami i całkowicie darmowymi akcjami, dające możliwość wpływania na ciebie, postrzegania podczas wykonywania zadań, organizowania szalonych strzelanin z bandytami. Policjanci, którzy rozpoczynają prześladowanie za najmniejsze naruszenie, powinni być chronieni przed najszybszymi i najbardziej zwrotnymi pojazdami. Zwiększono twoją celność we wszystkich rodzajach broni palnej w różnych zadaniach, w których nie przewidywano zachowania przeciwników, których nie można by ci podać w bitwie. Po przejściu misji otrzymasz pieniądze i będziesz mógł kupić ogromną ilość zabitych, broni palnej. Poszerz swoją strefę wpływów, kupując nieruchomości w mieście. Gigantyczna metropolia z otwartymi lokalizacjami i pełną swobodą działania! Baw się dobrze.

Limit wieku: PACO16

Opublikowano Jan 27, 2020

Pokaż więcej

Więcej gier z serii Trevor:

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Obejrzyj instrukcje wideo dla T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

Pozostaw komentarz do gry T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~