Kontroller

WASD = move

mouse = shoot

e = interaction

space = jump

shift = run

p = pause

1

2 = weapons

v = camera

u = open parachute

Daha fazla göster

Extreme Games

Geliştirici | 54 oyun

Geri bildirim Favori Pay

319

44

88%

T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

TREVOR İlk Hikaye Mad City Crime, GTA oyunu gibi bir aksiyon 3D gangsteridir. Oyuncu küçük bir hırsız olan Trevor rolünü üstlenir. Harika, iyi bilinen bir gangster olmak size kalmış. Para kazanın ve yeni silahlar satın alın. Şehirde bir kaos yaratın.

Arsa

Kahraman, arkadaşının Çeteden ayrılma ve kendi işini kurma teklifini kabul eder. İlk denemelerden sonra iş ile ilgili sorunlarınızı çözmek için. Bu amaçla, yerel bölümlerle işbirliği yapabilirsiniz. İş yaparken soğukluk göstermeniz, sofistike mafya patronları ve onların koğuşlarıyla yüzleşmeniz gerekecek. Banka hesabınız sürekli genişliyor.

Oynanış

Açık konumlara ve tamamen ücretsiz eylemlere sahip büyük, kalabalık bir şehir, sizi etkileme, görevleri tamamlarken algılama, haydutlarla çılgın atışlar düzenleme fırsatı sunuyor. En ufak bir ihlal nedeniyle zulme başlayan polis memurları en hızlı ve en manevra kabiliyetine sahip araçlardan korunmalıdır. Savaşta size verilemeyen rakiplerin öngörülen davranışlarının olmadığı çeşitli görevlerdeki her türlü ateşli silahta isabetliliğiniz geliştirildi. Görevi geçtikten sonra para alacaksınız ve çok miktarda ölü, ateşli silah satın alabileceksiniz. Şehirde gayrimenkul satın alarak etki alanınızı genişletin. Açık konumlara ve tam hareket özgürlüğüne sahip dev bir metropol! İyi eğlenceler.

Yaş sınırı: PACO16

Yayınlandı Jan 27, 2020

Daha fazla göster

Trevor serisinden daha fazla oyun:

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~