Ovládání

WASD = pohyb

mouse = střelba

e = interakce

space = skok

shift = běh

p = pauza

1

2 = zbraně

v = kamera

u = otevřít padák

Ukázat více

T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime je akční 3D gangster hra, podobná hrám GTA. Hráč převezme roli Trevora, malého zloděje. Je jen na tebe, abys ses stal velkým a dobře známým gangsterem. Vydělávej peníze a kupujte nové zbraně. Udělej ve městě chaos.

Příběh

Hrdina přijímá nabídku přítele opustit Gang a začít svůj vlastní byznys. Pro první pokusy vyřešit své problémy s podnikáním, můžeš spolupracovat s místními kapitolami. Budeš muset prokázat svou neoblomnost a chladnou hlavu v podnikání, čelit sofistikovaným šéfům mafie a jejich strážcům. Tvůj bankovní účet se ale neustále rozšiřuje.

Hratelnost

Obrovské, osídlené město s otevřenými lokacemi a s akcemi bez zábran, které ti dává příležitost ovlivnit tě, plň úkoly a uspořádej šílené přestřelky s bandity. Policejní důstojníci, kteří zahájí pronásledování pro sebemenší porušení, by měli být chráněni před nejrychlejšími a nejvhodnějšími vozidly. Tvá přesnost je zlepšena ve všech typech střelných zbraní v celé řadě úkolů, ve kterých nevíš jaké bude chování protivníků. Zvládnutí mise znamená, že obdržíš peníze a budeš si moci koupit obrovské množství smrtících, střelných zbraní. Rozšiř svoji sféru vlivu nákupem nemovitostí ve městě. Obří metropole s otevřenými lokacemi a úplnou svobodou jednání! Bav se.

Věkový limit: PACO16

Zveřejněno dne Jan 27, 2020

Ukázat více

Další hry z herní série Trevor:

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

Přidej komentář ke hře T.R.E.V.O.R First Story Mad City Crime

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~