O nás

S hrami jsme začali již v dětství. Vlastně, kdo ne. S roustoucím věkem ale času pro hraní ubývalo. Potřeba hry kupovat a instalovat radosti z hraní také nepomáhala. Řešení přitom bylo přímo na očích. Internet byl všudypřítomný a nově vzniklý a dostupný herní engine Unity přinesl možnost tvorby zcela nových her, které lze hrát bez potřeby instalace přímo v prohlížeči. Bohužel, nebyl kvalitní celosvětový web, který by je nabízel.

Proto jsme jeden takový v roce 2013 začali tvořit. Přinesli jsme v tu dobu unikátní videonáhledy s videonávody a vše plně přizpůsobili co nejlepšímu hernímu zážitku. O rok později zaběhnutá konkurence začala přebírat vše, v čem jsme byli unikátní. Byl čas jít dál - začít spolupracovat s vývojáři a tvořit hry našim uživatelům na míru. Tak jsme v roce 2015 uvolnili první populární hru - Multiplayer 3D střílečku v Minecraft grafice - Pixel Warfare. V roce 2016 jsme se plně zaměřili na vývojáře a vytvořili pro ně platformu pro distribuci a monetizaci jejich her - GameArter.com. Ještě v tentýž roce prošlo přes GameArter 40 her, v roce dalším jsme již překonali 200 vydaných her za rok. Koncem roku 2016 jsme si uvědomili, že je opět třeba jít dál. Udělat vše mnohem lépe. A od té doby makáme na od základu novém webu, gameplayeru, nových funkcích a zejména systémech určených pro hry. V roce 2018 jsme spustili PacoGames verzi 3 a odstartovaly éru PacoGames jako sociální sítě spojující hráče s vývojáři. Pro uživatele preferující jednoduchost provozujeme herní web Games44.com.

Náš tým

Přidej se k nám

Žijeme v nejrychleji vyvíjející se době. Nové technologie přináší zcela nové možnosti. Automatizace práce šetří síly a dává lidem spoustu volného času pro zábavu - například hraní her.

Naším cílem je vytvořit co nejlepší možný servis pro hráče, stejně jako pro herní vývojáře. Kromě vývoje herního webu PacoGames.com se zaměřujeme i na software development kity usnadňující vývoj her a zejména jejich vzájemné propojování. V rámci otevřené skupiny vývojářů v GameArter.com tvoříme systém globálního účtu a herní ekonomiky s jednotnou měnou použitelnou ve stovkách her.

Jsme malý tým a přestáváme vše sami stíhat. Pomůžeš nám? Sháníme lidi pro vývoj, komunikaci i marketing. Napiš nám, co umíš, a třeba najdem práci přesně pro tebe. Sídlíme v centru Olomouce, pobyt v kanceláři však není podmínkou. Spojit se s námi můžeš přes našeho zakladatele Honzu - email honza(a)pacogames.com