Kontroller

WASD

mouse

p = pause

enter = respawn

g = grenade

2 = change weapon

arrows =killstreaks

e = pick up a gun

f = knife

r = reload

c = crouch

tab = score

space = jump

Daha fazla göster

Bullet Force Multiplayer

Bullet Force, tek oyunculu ve çok oyunculu modda oynamaya izin veren modern bir 3D birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun ücretsizdir ve tüm ana platformlarda oynanabilir. Bullet Force, ABD merkezli oyun stüdyosu Blayze Games tarafından işletilmektedir.

Biliyorsunuz, bir oyun diğeri gibi, hala aynı. Neredeyse özdeş haritalar, kullanıcı ortamı, görünüm ve hatta bir oyun mekanizması. Sadece bir avuç eşsiz harika oyun var - ve Bullet Force'un bunlardan biri olduğunu söylemekten korkmuyoruz.

Eşsiz haritaların, silahların, çok oyunculu modun ve bir dizi diğer özelliğin varlığıyla ilgili değil, sonuçta birçok başka oyunda da mevcutlar. Mermi Gücünü bu kadar havalı ve eşsiz yapan şey, geliştirilme şekli ve tutkusudur. Bullet Force, sadece harika bir oyun yaratmak isteyen ve ona zaman ve para yatırmaktan korkmayan genç bir çocuk Lucas Wild'ın bir ürünüdür. Başlangıçta oyunun arkasında iş modeli yoktu, sadece bir şey başarmak için bir hedef vardı. Tabii ki, Bullet Force bugün olduğu gibi zaten ticari bir şey, aslında onu canlı tutmak gerekiyordu. Lucas yıllar önce Kilise görevine gitti (2020'de geri dönmeli) ve oyunu mevcut tutmak ve oyuncular için güncel tutmak için, oyuna devam edecek yeni bir geliştirici kiralamak için para kazanmaya ihtiyaç vardı. O zamandan beri Bullet Force, Lucas'ın ailesine ait bir oyun stüdyosu olan Blayze oyunları tarafından yönetiliyor. Yeterince ilgileniyor musunuz? Kurşun Gücü'nün geçmişini kontrol edin.

Neden Bullet Force oynamak

 • Popüler AAA oyunlarından esinlenen oyun mekanizması
 • Düşük performans tüketimiyle harika bir görünüm elde etmek için benzersiz ısmarlama dokular, haritalar ve silahlar - oyun i3 işlemci ve üstü ile tüm cihazlarda sorunsuz çalışır.
 • Karakterinizi kişiselleştirme seçeneği - askerinizi unutulmaz kılın
 • Oyunu daha iyi hale getiren yeni güncellemeler hala geliyor
 • Tarayıcıdaki en iyi oyunlardan biri

Özellikleri

 • İlerleme oyunu tasarımı - Yeni ekipman için para kazanmak ve para kazanmak için oyunu oynayın
 • Gerçek oyuncularla eşleşmeler için tek oyunculu antrenman ve çok oyunculu oyun modu
 • Kullanıcı hesapları - tüm ilerleme durumu sunucuya kaydedilir
 • Özelleştirmeye izin veren değiştirilebilir kamuflajlı birçok özel silah (lazerler, nişangahlar…) (kamuflajlar)
 • Seçilecek geniş avantaj koleksiyonu (daha hızlı çalışma, daha kısa yeniden yükleme süresi ...)
 • Özelleştirilebilir karakter - kıyafetler, karakter
 • Her oyun oturumunun sonunda gelecek ay için kullanıcı oyu
 • Oyun odalarının özelleştirilmesi - izin verilen maksimum oyuncu sayısı, gecikmeleri azaltmak için maksimum ping, genel ve özel odalar oluşturma seçeneği…
 • Birçok benzersiz harita

Dosya boyutu - Bullet Force neden bu kadar yavaş yükleniyor?

Bullet Force, 2016 yılında piyasaya sürüldüğünden beri diğer oyunlara kıyasla çok yüksek bir dosya boyutuna sahip. Bahsedilen bu dosya boyutu sıkıştırılmış durumda, tarayıcıda bir dekompresyondan sonra elde edilen oyunun çalışma dosya boyutu 315mb'dir.

Bu dosya boyutu dezavantajları ve yapay sorunları, özellikle:

 • İnternet bağlantısı yavaş olan cihazlarda oyun yükü çok yavaş
 • Çok miktarda javascript işlemesi gerektiğinden düşük işlemci performansına sahip cihazlarda oyun yükü çok yavaş
 • Oyun dosyası boyutu tarayıcıların önbellekleme seçeneğini etkileyebilir - tarayıcılar bu büyük dosya boyutunu önbelleği reddedebilir ve her lansman sırasında tüm oyunu indirebilir
 • Ücretli aktarılan verilere dayalı olarak oyun yükü internet bağlantısında maliyetli

Oyun güncellemeleri

 • 11 Kasım'dan bu yana, bu sayfa crazygames tarafından barındırılan Bullet Force'un en son sürümünü içermektedir. Geliştiricinin Blayze Games'in isteği üzerine 2016'nın eski sürümü artık mevcut değildir.
 • Kasım 2019: Bullet Force'un işlevsel olmayan giriş sistemine sahip eski sürümü artık hiçbir web sitesinde mevcut değil. Bullet Force oyununun mevcut tüm sürümleri Bullet Force oyunları sayfasında listelenmiştir.

Platformlar

Bullet Force, tüm ana platformlarda - Google oyun ve App Store'daki bir uygulama biçiminde, web üzerinde yerel bir yapı ve PC için bağımsız bir sürüm olarak kullanılabilir.

Karşılaşabileceğiniz potansiyel sorunlar

 • Kimlik avı saldırısı, çok oyunculu sunucuya bağlanamama uyarısı - Hesap sistemi ve Bullet Force oyununda çok oyunculu oyun Blayze oyun sunucusuyla bağlantı gerektirir, ancak bu sunucu genellikle Avast veya AVG gibi Antivirüs yazılımı tarafından engellenir.

Kurşun Gücü Engeli Kaldırıldı

Bullet Force'un elektronik cihazınızda engellendiğini tespit ettiyseniz, bunun nedeni büyük olasılıkla ağ veya cihaz yöneticisi tarafından engellenmesidir (örneğin bir okulda). Bu durumda oyunu oynamak için, bağlandığınız ağı veya cihazı değiştirmeniz gerekir. Engellemekten kaçınma yolları?

Bullet Force hesabı

Mermi Gücü oyunu kilidini rütbe, satın alma, derileri ve diğer oyun ayarlamaları ve özellikleri için kullanıcı hesabı oluşturmanıza olanak sağlar. Bu hesap PacoGames tarafından yönetilmez ve PacoGames bu hesapla ilgili hiçbir şeyden sorumlu değildir.

Kurşun Gücü ve bilgisayar korsanları

Bullet Force geliştiricileri ve oyuncuları, aimbot ve diğer yardımcıları kullanan bilgisayar korsanları ile bir sorun yaşıyor. Kendini hacklemek oyunu oynamaya karşıdır - aslında, herhangi bir boyutta ve frekansta hacklemeye sıfır tolerans vardır - oyunda herhangi bir hacker görürseniz, onu Bullet Force oyunu için Discord uygulaması aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Yaş sınırı: PACO12

Yayınlandı Jan 11, 2016

Daha fazla göster

Bullet Force serisinden daha fazla oyun:

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Bullet Force Multiplayer için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Bullet Force Multiplayer

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

  Load comments

  Profile picture

  *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~