Kontroller

WASD

mouse

p = pause

enter = respawn

g = grenade

2 = change weapon

arrows =killstreaks

e = pick up a gun

f = knife

r = reload

c = crouch

tab = score

space = jump

Daha fazla göster

Bullet Force Multiplayer

*** NOTLAR ***
7 Şubat’ta, 2016’daki orijinal sürüm bu sayfaya geri döndü.
 
24 Ocak 2019'da oyunu çalıştırmak için sunucu gerekli. Oyun geliştiricisi tarafından barındırılan orijinali çalışmayı bıraktı. Bu nedenle, bu sayfa Bullet Force'un en yeni sürümünü içermektedir.
 
2018’den bu yana işlevsel giriş sistemiyle birlikte Bullet Force yeni sürümü var.

*** UYARI *** Bu oyunun 2016'dan itibaren işlevsel olmayan bir giriş sistemi var. Tüm ilerleme kaybolacak. Geliştirici desteği sona erdi ve düzeltmenin bir yolu yoktu. Oyunu kapattığınızda tüm ilerlemenizi kaybetmek istemiyorsanız, oyunu oynamanızı önermiyoruz.
 
 Biliyorsun, bir oyun diğerine benziyor, hala aynı. Neredeyse aynı haritalar, kullanıcı ortamı, görünüm ve hatta oyun mekanizması. Eşsiz harika oyunların sadece birkaçı var. Ve Bullet Force Unity'nin onlardan biri olduğunu söylemekten korkmuyoruz. Eşsiz haritalar, silahlar veya çok oyunculu mod hakkında konuşmak istemiyoruz, bunun gibi birçok şey de diğer oyunlarda. Ancak, orada eksik olan şey, kişiselleştirmedir. Silah satın alma ve uzantıları (lazerler, kamuflajlar ve diğerleri) gibi özellikler sayesinde, kendi oyun tarzınız için geniş bir seçim yelpazesi (daha hızlı çalıştırma, daha kısa yükleme süresi ve daha pek çoğu) oyunda benzersiz olan her asker / oyuncudur. Bunun yanı sıra, oyun aynı zamanda bir odadaki oyuncular için sınırlamalar getirilmesine de izin veriyor - örneğin izin verilen maksimum ping, yalnızca parola ile giriş veya bir odadaki maksimum oyuncu sayısı. Her turda oyuncular bir sonraki haritaya oy verir. Kısacası, harika bir tarayıcı oyunu arıyorsanız, onu yeni buldunuz. Arkadaşlarınızı davet edin ve Bullet Force: Multiplayer ile eğlenin.
 
Bullet Force'un hikayesiyle ilgileniyor musunuz? Ardından blog gönderimizi kontrol edin - Kurşun Kuvveti'nin Yükselişi .

Yayınlandı Jan 11, 2016

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Bullet Force Multiplayer için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Bullet Force Multiplayer

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~