Sterownica

WASD

mouse

p = pause

enter = respawn

g = grenade

2 = change weapon

arrows =killstreaks

e = pick up a gun

f = knife

r = reload

c = crouch

tab = score

space = jump

Pokaż więcej

Lucas Wild

Deweloper | 4 gry

Informacje zwrotne Ulubiony Dzielić

> 135k

> 18k

88%

Bullet Force Multiplayer

Bullet Force to nowoczesna strzelanka 3D z perspektywy pierwszej osoby, która umożliwia grę w trybie dla jednego gracza i dla wielu graczy. Gra jest dostępna za darmo i można ją odtwarzać na wszystkich głównych platformach. Bullet Force był obsługiwany przez amerykańskie studio gier Blayze Games.

Wiesz, jedna gra jest inna, wciąż taka sama. Prawie identyczne mapy, środowisko użytkownika, wygląd, a nawet mechanizm gry. Jest tylko kilka wyjątkowych świetnych gier - i nie boimy się powiedzieć, że Bullet Force jest jedną z nich.

Nie chodzi o istnienie unikalnych map, broni, trybu wieloosobowego i wielu innych funkcji, w końcu są one również dostępne w wielu innych grach. To, co sprawia, że Bullet Force jest tak fajna i wyjątkowa, to sposób i pasja, z którymi został opracowany. Bullet Force to produkt młodego chłopca Lucasa Wilda, który po prostu chciał stworzyć świetną grę i nie bał się zainwestować w nią czasu i pieniędzy. Na początku nie było modelu biznesowego, tylko cel, aby coś osiągnąć. Oczywiście Bullet Force, tak jak jest dzisiaj, jest już rzeczą komercyjną, w rzeczywistości konieczne było utrzymanie go na żywo. Lucas udał się do swojej misji w Kościele wiele lat temu (powinien wrócić w 2020 r.). Aby gra była dostępna i aktualizowana dla graczy, trzeba było zarobić pieniądze, aby zatrudnić nowego programistę, który przeprowadziłby grę. Od tego czasu Bullet Force jest zarządzany przez gry Blayze - studio gier należące do rodziny Lucasa. Wystarczająco zainteresowany? Sprawdź historię Bullet Force .

Dlaczego warto grać w Bullet Force

 • Mechanizm gry inspirowany popularnymi grami AAA
 • Unikalne, niestandardowe tekstury, mapy i broń, z naciskiem na osiągnięcie świetnego wyglądu przy niskim zużyciu energii - gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach z procesorem i3 i nowszym.
 • Możliwość zindywidualizowania swojej postaci - spraw, aby Twój żołnierz był niezapomniany
 • Nadal pojawiają się nowe aktualizacje usprawniające grę
 • To jedna z najlepszych gier w przeglądarce

cechy

 • Postęp w projektowaniu gry - Zagraj w grę, aby odblokować i zarabiać monety za nowy sprzęt
 • Jeden gracz na trening, a także tryb gry wieloosobowej na mecze z prawdziwymi graczami
 • Konta użytkowników - cały postęp jest zapisywany na serwerze
 • Wiele unikalnych broni z przełączanymi rozszerzeniami (lasery, celowniki…) pozwalające na personalizację (kamuflaże)
 • Szeroki wybór dodatków do wyboru (szybszy bieg, krótszy czas przeładowania ...)
 • Możliwość dostosowania postaci - ubrania, postać
 • Głosowanie przez użytkownika na następny miesiąc pod koniec każdej sesji gry
 • Personalizacja pokoi gier - maksymalna liczba dozwolonych graczy, maksymalne pingowanie w celu zmniejszenia opóźnień, opcja tworzenia publicznych i prywatnych pokoi…
 • Wiele unikalnych map

Rozmiar pliku - dlaczego Bullet Force ładuje się tak wolno

Bullet Force ma bardzo duży rozmiar pliku w porównaniu do innych gier już od momentu wydania w 2016 roku. Rozmiar najnowszej wersji (dostępnej na tej stronie) to 260 MB, którą należy pobrać do przeglądarki przed rozpoczęciem gry. Wspomniany rozmiar pliku jest w stanie skompresowanym, rozmiar roboczy gry osiągnięty po dekompresji w przeglądarce wynosi 315 MB.

Ten rozmiar pliku ma wady i sztuczne problemy, głównie:

 • Gra działa bardzo wolno na urządzeniach z wolnym połączeniem internetowym
 • Ładowanie gier jest bardzo wolne na urządzeniach o niskiej wydajności procesora ze względu na konieczność przetworzenia dużej ilości javascript
 • Rozmiar pliku gry może wpływać na opcję buforowania przeglądarek - przeglądarki mogą odrzucać pamięć podręczną tak dużego rozmiaru pliku i pobierać całą grę podczas każdego uruchomienia
 • Ładowanie gry jest kosztowne w przypadku połączenia internetowego opartego na płatnych przesyłanych danych

Aktualizacje gier

 • Od 11 listopada ta strona zawiera najnowszą wersję Bullet Force obsługiwaną przez crazygames. Starsza wersja z 2016 roku nie jest już dostępna na prośbę dewelopera Blayze Games.
 • Listopad 2019: Starsza wersja Bullet Force z niefunkcjonalnym systemem logowania nie jest już dostępna na żadnej stronie internetowej. Wszystkie aktualne dostępne wersje gry Bullet Force są wymienione na stronie gier Bullet Force .

Platformy

Bullet Force jest dostępny na wszystkich głównych platformach - w formie aplikacji w Google Play i App Store, jako natywna wersja internetowa i samodzielna wersja na PC.

Potencjalne problemy, z którymi możesz się spotkać

 • Ostrzeżenie przed atakiem typu phishing, niemożność połączenia się z serwerem dla wielu graczy - System kont i gra dla wielu graczy w grze Bullet Force wymaga połączenia z serwerem gier Blayze, jednak serwer ten jest często blokowany przez oprogramowanie antywirusowe, takie jak Avast lub AVG.

Bullet Force Unblocked

Jeśli zauważyłeś, że Bullet Force jest zablokowany na twoim urządzeniu elektronicznym, najprawdopodobniej jest to spowodowane blokowaniem przez administratora sieci lub urządzenia (np. W szkole). Aby zagrać w tę grę, musisz zmienić sieć lub urządzenie, z którego się łączysz. Sposoby uniknięcia blokowania?

Konto Bullet Force

Gra Bullet Force umożliwia utworzenie konta użytkownika w celu odblokowania rang, zakupów, skórek oraz innych modyfikacji i funkcji gry. To konto nie jest zarządzane przez PacoGames, a PacoGames nie ponosi odpowiedzialności za nic związanego z tym kontem.

Bullet Force i hakerzy

Deweloperzy i gracze Bullet Force mają problem z hakerami używającymi aimbota i innych pomocników. Sam hakowanie jest sprzeczne z warunkami gry - w rzeczywistości nie ma żadnej tolerancji dla hakowania w dowolnej wielkości i częstotliwości - jeśli zobaczysz hakera w grze, możesz zgłosić go za pośrednictwem aplikacji Discord w grze Bullet Force .

Limit wieku: PACO12

Opublikowano Jan 11, 2016

Pokaż więcej

Więcej gier z serii Bullet Force:

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Bullet Force Multiplayer

Pozostaw komentarz do gry Bullet Force Multiplayer

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

  Load comments

  *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~