Gizlilik Politikası

Yürürlük tarihi: 26 Nisan 2018

PacoGames.com'a ("PacoGames") hoş geldiniz. PacoGames, kullanıcıların binlerce oyuna ve ilgili hizmetlerine ("Hizmet") erişmesine izin verir.

PacoGames, hataları tespit etmek ve ürünlerini iyileştirmek için web sitesinde ve oyunlardaki kullanıcıların genel davranışlarını ölçer, izler ve kaydeder.

1. TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

Pacogames, izne bağlı olarak aşağıdaki türde bilgileri toplar.

1.1 Meşru bir menfaat dahilinde toplanan bilgiler

1.1.1 Analiz Araçları 1.1.2 Tarayıcı Depoları

1.2. Kullanıcının onayına dayalı olarak toplanan bilgiler

Kullanıcı, oybirliğiyle, aşağıdaki eklemelerle birlikte veri toplama ve işleme yetkisinin genişletilmesini kabul eder. Kullanıcı onayını daha önce geri çekmezse, onayın geçerlilik süresi 3 yıldır. İznin süresi, kullanıcının hesabı silindiğinde de sona erer.

1.2.1 Analiz Araçları 1.2.2 KULLANICI TARAFINDAN SAĞLANAN BİLGİLER

Kaydolarak, bir kullanıcı hesabını düzenleyerek ve PacoGames'i kullanarak, kullanıcı aşağıdaki bilgileri sağlar veya sağlayabilir:

1.2.3 Cihaz Tanımlayıcıları

1.3. Bir ziyaretçi ile Awagon arasındaki iletişimler sırasında toplanan bilgiler.

İletişim formu, hata raporu, e-posta, telefon, posta veya çevrimdışı desteklenen farklı yollarla yapılan iletişim, yürütülmesi için gerekli süre boyunca saklanır. (yasalarda aksi belirtilmedikçe en fazla 3 hafta). Hata raporunu kullanma form, kullanıcı tarayıcı ve işletim sistemi imzasını otomatik olarak gönderir. Bu veriler, olası sorunları daha hızlı ve doğru bir şekilde belirlememize yardımcı olur.

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

Bu Gizlilik Politikasında açıkladığımız bazı belirli bilgi kullanımlarına ek olarak, aldığımız bilgileri şu amaçlarla kullanabiliriz:

3. BİLGİLERİNİZİN PAYLAŞILMASI

Bilgilerinizi Awagon Entertainment s.r.o. dışındaki üçüncü taraflara kiralamayacağız veya satmayacağız. (PacoGames'in operatörü ve sahibi) (veya PacoGames'in bir parçası olduğu şirketler grubu) bu Gizlilik Politikasında belirtilen durumlar dışında, sizin onayınız olmadan.

Bilgilerinizi paylaşabileceğimiz taraflar:

4. Bilgi depolama ve işleme

Kullanıcı İçeriğinizi ne kadar süreyle saklarız:

5.ÇOCUKLARIN GİZLİLİĞİ

6. DİĞER WEB SİTELERİ VE HİZMETLER

7. Ağ Reklamcılığı girişimi (NAI)

8. PLATFORM VERİLERİNİN SİLİNMESİ

9. GİZLİLİK POLİTİKAMIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Bize Ulaşın

Bu gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Awagon Entertainment s.r.o.
Luka 145
Luka, CZ 78324
CZ
[email protected]


Son Düzenleme 2017-03-28