C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars

C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı eğlenceli bir çok oyunculu arena oyunu. Makine maçlarını kazanmak için en iyi strateji olan taktiklere ihtiyacınız olacak. En güçlü makineyi yapın, ancak aynı zamanda fiziksel olarak en sağlam olanı oluşturun. Düşmanınızdan daha fazla hasara sahip olabilirsiniz ama hala kaybediyorsunuz, çünkü sizi sırtınıza dönecekler ve doğru şekilde saldıramayacaksınız.

Oyun sadeliği ile harika. Arenada dövüşmüyorsun, hareket etmiyorsun. Göreviniz maçtan önce en iyi aracı yapmak. Oyunun birçok unsuru var. Kutuları açın ve aracınızı yükseltmek için yeni parçalar bulun. Daha güçlü olanları almak için parçaları birleştirebilirsiniz.

Arenada savaş ve canlı yayına gir. Sadece en iyileri yapabilir. Herhangi bir maçta tereddüt etmemelisiniz. Üst üste üç kazanırsanız, otomatik olarak daha yüksek bir lige terfi edersiniz.

Kesinlikle seveceğiniz yeni ve yenilikçi bir oyun. Yapabildiğiniz her şeyi birleştirmeyi deneyin, sonucun ne olacağını asla bilemezsiniz. Bazen oyunda en iyi araba olabilir. İyi eğlenceler.

Yaş sınırı: PACO7

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Video talimatlarını izleyin

Yorum Yap (temporary disabled)

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum açOturum aç

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Daha göster