C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars

Geri bildirim Favori Pay

291

92

76%

C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı eğlenceli bir çok oyunculu arena oyunu. Makine maçlarını kazanmak için en iyi strateji olan taktiklere ihtiyacınız olacak. En güçlü makineyi yapın, ancak aynı zamanda fiziksel olarak en sağlam olanı oluşturun. Düşmanınızdan daha fazla hasara sahip olabilirsiniz ama hala kaybediyorsunuz, çünkü sizi sırtınıza dönecekler ve doğru şekilde saldıramayacaksınız.

Oyun sadeliği ile harika. Arenada dövüşmüyorsun, hareket etmiyorsun. Göreviniz maçtan önce en iyi aracı yapmak. Oyunun birçok unsuru var. Kutuları açın ve aracınızı yükseltmek için yeni parçalar bulun. Daha güçlü olanları almak için parçaları birleştirebilirsiniz.

Arenada savaş ve canlı yayına gir. Sadece en iyileri yapabilir. Herhangi bir maçta tereddüt etmemelisiniz. Üst üste üç kazanırsanız, otomatik olarak daha yüksek bir lige terfi edersiniz.

Kesinlikle seveceğiniz yeni ve yenilikçi bir oyun. Yapabildiğiniz her şeyi birleştirmeyi deneyin, sonucun ne olacağını asla bilemezsiniz. Bazen oyunda en iyi araba olabilir. İyi eğlenceler.

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Jul 31, 2019

Daha fazla göster

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~