GamoVation

Vývojář | 2 hry

Club Manager

Fotbaloví manažeři, kdo by je neznal? Tyto hry mají vlastní fanouškovskou základnu již od první hry tohoto typu - Championship Manager, kterou komerčně vydali v roce 1992 bratři Paul a Oliver Collyer na základě jejich prototypové hry z konce 80. let. Od té doby přišlo mnoho nových her v žánru fotbalových manažerů (football manager, soccer manager, Czech soccer manager...), jejichž složitost postupně roste, což má za následek zvětšující se vstupní bariéru pro nováčky, aby plně pochopili všechny funkce a možnosti dostupné v těchto hrách.

Club Manager je alternativní fotbalová manažerská hra, která přichází na scénu s myšlenkou přeměnit jinde náročné mechanismy do jednoduchých sad hracích karet reprezentujících veškerý herní majetek.

V zásadě bychom mohli považovat klubového manažera za fotbalovou karetní hru - každý hráč, manažer nebo vylepšení ve hře je představováno kartou s určitými vlastnostmi. Hráč používá tyto karty navzájem v takové kombinaci, která poskytuje nejvyšší možnou synergii a výkon, aby porazil soupeře ve fotbalových zápasech. Každý zápas přináší novou kartu umožňující další vylepšení týmu, stejně jako herní měnu potřebnou pro vybudování nejlepší fotbalové tribuny.

V roli manažera se budete starat o nejlepší možné výsledky svého fotbalového týmu v tabulce týmů, ale také v oblasti finančního zdraví a efektivních vztahů mezi najatým trenérem a týmem, jakož i mezi jednotlivými fotbalisty vašeho klubu - jako ve skutečném životě, správná chemie je klíčem k úspěchu. Spravujte svůj tým, sledujte zápasy kdykoli chcete a zkuste vést svůj docela obyčejný fotbalový tým k nejlepším umístěním na nejslavnějších mistrovstvích světa!

Hra Club Manager byla vyvinuta herním studiem založeným v městě Zwolle (Nizozemsko) GamoVation (ze slov „Gaming“ [hraní] a „Inovation“ [Inovace]). Studio bylo založeno v roce 2010 a kromě hry Club Manager provozuje také hru z mafiánského prostředí Mafia Battle a starou flashovou hru rybářskou hru Fishao.

Zveřejněno dne Nov 12, 2019

Ukázat více

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Sleduj video návod ke hře Club Manager

Přidej komentář ke hře Club Manager

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~