GamoVation

Deweloper | 2 gry

Club Manager

Menedżerowie piłkarscy, którzy ich nie znają? Te gry mają własną bazę fanów już od pierwszej gry tego typu - Championship Manager komercyjnie wydany w 1992 roku przez braci Paula i Olivera Collyera na podstawie ich prototypowej gry z końca lat osiemdziesiątych. Od tego czasu pojawiło się wiele nowych gier menedżerskich w piłce nożnej, złożoność tych gier wzrosła, co spowodowało, że całkiem nowa bariera wejścia dla nowych graczy w pełni rozumiała wszystkie funkcje i opcje dostępne w tych grach.

Club Manager to alternatywna gra menedżera piłkarskiego, która pojawia się na scenie z pomysłem przekształcenia wymagających mechanizmów w proste zestawy reprezentacji kart do gry wszystkich zasobów w grze.

Zasadniczo możemy uznać menedżera klubu za piłkarską grę karcianą - każdego gracza, menedżera lub ulepszenie w grze reprezentuje karta o określonych właściwościach. Gracz używa tych kart ze sobą w takiej kombinacji, która zapewnia najwyższą możliwą synergię i wydajność, aby pokonać przeciwników w meczach piłkarskich. Każdy mecz przynosi nową kartę pozwalającą na kolejne ulepszenie drużyny, a także walutę gry niezbędną do zbudowania najlepszego statystyk piłkarskich.

W roli menedżera zadbasz o najlepsze możliwe wyniki swojej drużyny piłkarskiej w tabeli drużyn, ale także na polu stabilności finansowej, a także efektywnych relacji między zatrudnionym trenerem a drużyną, a także pomiędzy poszczególnymi piłkarzami Twój klub - tak jak w prawdziwym życiu, odpowiednia chemia jest kluczem do sukcesu. Zarządzaj swoją drużyną, oglądaj mecze w dowolnym momencie i spróbuj poprowadzić zwykłą drużynę piłkarską do najlepszych miejsc w najbardziej znanych mistrzostwach świata!

Gra Club Manager została opracowana przez studio gier oparte na Zwolle (Holandia) GamoVation (od słów „Gry” i „Innowacje”). Studio zostało założone w 2010 roku i oprócz Club Managera działają również Mafia Battle i starą grę flashową Fishao.

Opublikowano Nov 12, 2019

Pokaż więcej

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Club Manager

Pozostaw komentarz do gry Club Manager

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~