Club Manager

Menedżerowie piłkarscy, którzy ich nie znają? Te gry mają własną bazę fanów już od pierwszej gry tego typu – Championship Manager komercyjnie wydany w 1992 roku przez braci Paula i Olivera Collyera na podstawie ich prototypowej gry z końca lat osiemdziesiątych. Od tego czasu pojawiło się wiele nowych gier menedżerskich w piłce nożnej, złożoność tych gier wzrosła, co spowodowało, że całkiem nowa bariera wejścia dla nowych graczy w pełni rozumiała wszystkie funkcje i opcje dostępne w tych grach.

Club Manager to alternatywna gra menedżera piłkarskiego, która pojawia się na scenie z pomysłem przekształcenia wymagających mechanizmów w proste zestawy reprezentacji kart do gry wszystkich zasobów w grze.

Zasadniczo możemy uznać menedżera klubu za piłkarską grę karcianą – każdego gracza, menedżera lub ulepszenie w grze reprezentuje karta o określonych właściwościach. Gracz używa tych kart ze sobą w takiej kombinacji, która zapewnia najwyższą możliwą synergię i wydajność, aby pokonać przeciwników w meczach piłkarskich. Każdy mecz przynosi nową kartę pozwalającą na kolejne ulepszenie drużyny, a także walutę gry niezbędną do zbudowania najlepszego statystyk piłkarskich.

W roli menedżera zadbasz o najlepsze możliwe wyniki swojej drużyny piłkarskiej w tabeli drużyn, ale także na polu stabilności finansowej, a także efektywnych relacji między zatrudnionym trenerem a drużyną, a także pomiędzy poszczególnymi piłkarzami Twój klub – tak jak w prawdziwym życiu, odpowiednia chemia jest kluczem do sukcesu. Zarządzaj swoją drużyną, oglądaj mecze w dowolnym momencie i spróbuj poprowadzić zwykłą drużynę piłkarską do najlepszych miejsc w najbardziej znanych mistrzostwach świata!

Gra Club Manager została opracowana przez studio gier oparte na Zwolle (Holandia) GamoVation (od słów „Gry” i „Innowacje”). Studio zostało założone w 2010 roku i oprócz Club Managera działają również Mafia Battle i starą grę flashową Fishao.

Opublikowano Nov 12, 2019

Pokaż więcej

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Club Manager

Pozostaw komentarz do gry Club Manager

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~