Club Manager

Futbol menajerleri kim bilmez ki? Bu oyunların, bu türden ilk oyunlardan zaten bir hayran kitlesi var – Championship Manager 1992'de 1980'lerin sonlarındaki prototip oyunlarına dayanarak Paul ve Oliver Collyer kardeşler tarafından ticari olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri birçok yeni futbol menajerlik oyunu geldi, bu oyunların karmaşıklığı arttı ve bu da yeni gelenlerin bu oyunlarda mevcut olan tüm özellikleri ve seçenekleri tam olarak anlamaları için büyük bir giriş engelini bıraktı.

Kulüp Yöneticisi, başka bir yerde zorlu mekanizmaları oyun içi varlıkların hepsini temsil eden basit oyun kartları setlerine dönüştürme fikriyle sahneye çıkan alternatif bir futbol menajerlik oyunudur.

Temel olarak Club menajeri bir futbol kart oyunu olarak değerlendirebi­liriz – oyunda her oyuncu, menajer veya iyileştirme belirli özellikleri olan bir kartla temsil ediliyor. Bir oyuncu, bu kartları birbiriyle, futbol maçlarında rakiplerini yenmek için mümkün olan en yüksek sinerjiyi ve performansı sağlayacak şekilde kullanır. Her maç, takımın bir sonraki gelişimine izin veren yeni bir kartın yanı sıra en iyi futbol statiumunu oluşturmak için gereken oyun para birimini de getiriyor.

Bir menajer olarak, futbol takımınızın takımlar tablosunda mümkün olan en iyi sonuçları ve aynı zamanda finansal sağlamlık ve ayrıca işe alınan antrenör ve takım arasında ve ayrıca bireysel futbolcular arasındaki etkili ilişkiler konusunda dikkatli olursunuz. Kulübünüz – gerçek hayatta olduğu gibi, uygun kimya başarının anahtarıdır. Takımını yönet, istediğin zaman maçları izle ve oldukça sıradan futbol takımını dünyaca ünlü şampiyonların en üst sıralarına çıkarmaya çalış!

Kulüp Yöneticisi oyunu, Zwolle (Hollanda) merkezli oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. GamoVation (kelimelerden) ‚Oyun‘ ve ‚Yenilik‘. Stüdyo 2010 yılında kuruldu ve Kulüp Müdürü hariç, aynı zamanda Mafia Battle ve eski flash tabanlı Fishao oyununu işletiyorlar.

Yayınlandı Nov 12, 2019

Daha fazla göster

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Club Manager için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Club Manager

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~