Quick, Draw! (AI)

12 844 grałem Tagi: LOGICZNE Mouse Gry Rysowanie

AI – Artificial Intelligence – obecne „modne słowo” pojawiające się w mediach związanych z technologią. Czym jednak jest sztuczna inteligencja, co może zrobić, gdzie i do czego używana jest sztuczna inteligencja?

 • Czym jest sztuczna inteligencja?

  Sztuczna inteligencja, wkrótce AI jest bardzo dobrze znana z alternatywnej nazwy – inteligencja maszyny. Jest to w zasadzie mechanizm, za pomocą którego maszyny są zdolne do samodoskonalenia (efektywność, dokładność, rozpoznawanie …) bez zewnętrznych zakłóceń (np. Poprzez rozszerzony kod systemu operacyjnego maszyny przez człowieka) i operacji. Sztuczna inteligencja została założona jako dyscyplina akademicka w 1956 roku.

 • Jaki jest cel sztucznej inteligencji?

  Głównym punktem sztucznej inteligencji jest możliwość umożliwienia komputerom i maszynom inteligentnego działania. Święty Graal stworzyłby super inteligencję, która symulowałaby procesy ludzkiego mózgu i byłaby w stanie myśleć i wykonywać dowolne operacje. Dzięki dostępnej mocy i pamięci obecnych komputerów oraz wiedzy dostępnej w Internecie taka sztuczna inteligencja byłaby znacznie bardziej skuteczna niż jakikolwiek człowiek na świecie. Najbardziej znanymi podmiotami pracującymi nad ogólną AI są OpenAI i Dobra AI .

 • Gdzie można zastosować AI?

  Wszędzie, ale to nie jest takie proste. Chociaż ogólna sztuczna inteligencja może być w stanie to zrobić, jej tworzenie jest bardzo problematyczne i prawdopodobnie wymaga kilku następnych lat, aby go stworzyć. Zamiast tego istnieje wiele mechanizmów częściowej sztucznej inteligencji stworzonych do określonego celu lub zadania. Możemy spełniać aplikacje wykorzystujące tego rodzaju sztuczną inteligencję w wielu sektorach, takich jak transport, finanse, opieka zdrowotna, e-handel, bankowość, ruch drogowy, wyszukiwanie, tłumaczenia, pisanie książek itp.

 • Jak działa częściowa sztuczna inteligencja?

  Obecne publicznie dostępne mechanizmy AI ogólnie działają w oparciu o wyuczone wzorce utworzone z kombinacji ogromnych zestawów danych przetwarzanych przez algorytmy wywiadowcze.

 • AI i Quick, Draw! gra

  Szybkie losowanie! gra należy do Google A.I. eksperymenty. Ta gra wykorzystuje częściową sztuczną inteligencję stworzoną w celu rozpoznania losowanych przedmiotów przez ludzi na całym świecie. Grając w tę grę, możesz przyczynić się do kolekcji 50 milionów rysunków stworzonych przez ponad 15 milionów graczy. Kolekcja zostanie wykorzystana do dalszego szkolenia mechanizmów sztucznej inteligencji, co pozwoli na tworzenie lepszych aplikacji AI.

Limit wieku: PACO7

Opublikowano Nov 18, 2019

Pokaż więcej

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Quick, Draw! (AI)

Pozostaw komentarz do gry Quick, Draw! (AI)

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

  Load comments

  Profile picture

  *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~