Sterownica

WASD = drive

mouse = view

c = change camera

r = repair

enter = reset car

t = slow time

u = arm up

j = arm down

i = fork up

k = fork down

Pokaż więcej

Evo-F3

Trzecia odsłona udanej serii Evo-F jest już dostępna! Co na ciebie czeka Wszystko, co wiesz i wiele więcej. Podobnie jak w poprzednich odcinkach, przygotowano dla Ciebie wiele lukratywnych pojazdów. Na razie są to świetne samochody sportowe. Bądź szybki, nie do powstrzymania, ścigaj się samolotem. Czekaj, co? Samolot? Tak, to prawda. Odkryj nową lokalizację gry! Twoja nowa przygoda ma miejsce na lotnisku. Czym jest lotnisko bez samolotów! Można tu znaleźć wciąż samoloty, ale także samoloty w ruchu. Uwaga na wejście do samolotu jest śmiertelnie niebezpieczne! A czego jeszcze nie wolno przegapić na lotnisku? Masz rację, autobus pasażerski. Czekamy więc na nowy pojazd, który nie był jeszcze w grze! Uważamy, że Evo-F nie byłby Eo-F, gdyby brakowało widelca. Czeka również na ciebie, więc możesz przesuwać rampy i cieszyć się różnymi akrobacjami.

Ważne jest, aby powiedzieć, że w grę wchodzi po raz pierwszy gra wieloosobowa! Graj z większą liczbą graczy. Jednak wejdzie do gry po kolejnych aktualizacjach, więc uważnie obserwuj, kiedy to się stanie, ponieważ będzie duże!

Teraz, gdy wiesz już wszystko, co niezbędne, zacznij odkrywać! Ciesz się grą maksymalnie. Świetna symulacja jazdy z pewnością podbije twoje serce. Baw się dobrze.

Limit wieku: PACO3

Opublikowano Oct 17, 2019

Pokaż więcej

Więcej gier z serii Evo-F:

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Evo-F3

Pozostaw komentarz do gry Evo-F3

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~