Kontroller

WASD = drive

mouse = view

c = change camera

r = repair

enter = reset car

t = slow time

u = arm up

j = arm down

i = fork up

k = fork down

Daha fazla göster

Evo-F3

Başarılı Evo-F serisinin üçüncü bölümü burada! Seni ne bekliyor? Bildiğiniz her şey ve çok daha fazlası. Önceki bölümlerde olduğu gibi, sizin için birçok kazançlı araç hazırlanmıştır. Bu sefer, bunlar harika spor arabaları. Hızlı ol, durdurulamaz ol, uçakla yarış. Bir dakika ne? Uçak? Evet doğru. Yeni bir oyun yeri keşfet! Yeni maceranız havaalanında gerçekleşiyor. Uçaksız havalimanı nedir! Burada hala uçakları, aynı zamanda hareket halindeki uçakları da bulabilirsiniz. Uçağın altına girmekten sakınmak ölümcül tehlikelidir! Ve havaalanında başka ne kaçırmamalı? Haklısın, bir yolcu otobüsü. Bu yüzden henüz oyunda olmayan yeni bir aracı dört gözle bekleyin! Çatal olmasaydı, Evo-F'nin Eo-F olmayacağını düşünüyoruz. Sizleri de bekler, böylece rampaları hareket ettirebilir ve farklı hareketlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Söylemek önemli olan, çok oyunculu oyuna ilk defa giriyor! Daha fazla oyuncu ile oynayın. Ancak, bir sonraki güncellemeden sonra oyuna girecek, bu yüzden ne zaman olacağını yakından takip et, çünkü büyük olacak!

Artık gerekli olan her şeyi biliyorsunuz, keşfetmeye başlayın! Oyunun tadını maksimumda çıkar. Mükemmel sürüş simülasyonu kesinlikle kalbinizi kazanacak. İyi eğlenceler.

Yaş sınırı: PACO3

Yayınlandı Oct 17, 2019

Daha fazla göster

Evo-F serisinden daha fazla oyun:

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Evo-F3 için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Evo-F3

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~