Sterownica

WASD = move

space = jump

p

o = attack

q = block

Pokaż więcej

Klasyczna rozgrywka em up! Walcz z hordami wroga! Pełne poziomy!
Cyber Rage: Retribution - komputerowa gra akcji w gatunku cyberpunk.

▪ Piękna grafika
▪ Fascynująca rozgrywka
▪ Styl w gatunku cyberpunk

W najbliższej przyszłości ludzkość stoi w obliczu poważnego zagrożenia. W ciągu ostatnich kilku lat rozwój cyber-technologii stał się popularny wśród bogatych ludzi, ale inna część społeczeństwa jest przeciwna robotyzacji. Na styku idei następuje podział na dwa przeciwstawne obozy i panuje straszny geniusz. Steward Monster - mechanik i twórca implantów, czujący moc swojej wiedzy, decyduje się zniewolić populację planety za pomocą chipów, pod wpływem których ludzie popadają w szaleństwo i niekontrolowaną wściekłość. Czy możesz oprzeć się całkowitym planom Potwora, prowadząc oddział dzielnych bohaterów? Masz do wyboru trzy silne postacie grupy oporu: Borys, Magnus i Sonya.

Boris jest byłym kickboxerem, przywódcą złamanego gangu.
Magnus to sierota, urodzona w Chinatown, mnich i absolwent szkoły sztuk walki.
Sonya jest byłym sportowcem mieszanych sztuk walki. Raz była w barze i pokłóciła się z głową mafii, która oderwała jej prawą rękę. Wkrótce ramię zostało zastąpione potężną zmodernizowaną protezą.
Twoi wrogowie to armie żołnierzy skorumpowanych korporacji i syndykatów, bandytów najemników i mutantów z laboratoriów złego geniusza.
Albo sam, albo z przyjacielem, idź prosto do epicentrum wydarzeń ogromnej metropolii, aby oczyścić ulice przyszłości z zarazy wroga! Baw się dobrze!

Limit wieku: PACO16

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Zobacz instrukcje wideo

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~