Sterownica

WASD

mouse

2 = weapons

p = pause

c = crouch

q = target enemy

Pokaż więcej

Lucas Wild

Deweloper | 4 gry

Bullet Force (2015)

Tu jest. Możesz wyrzucić wszystkie te wtyczki, instalacje i płyty CD z grami. Bullet Force jest świetna i całkowicie natywna. Oceniaj sam, po prostu kliknij i graj. Zaraz potem odkryjesz wraz z trzema kumplami krajobraz w pełni zajęty przez wrogich żołnierzy. Tam już na ciebie czekają. Twoim celem jest przejście przez krajobraz, a misja kończy się, dopóki wszyscy żołnierze nie zginą. Oczywiście z wyjątkiem własnego. Uderzenie wszystkich nie będzie łatwe, nie będziesz walczył tylko z pionkami, ale także z snajperami. Niektórzy wrogowie są ponadto tchórzliwi i ukryją się przed tobą. Musisz znaleźć tych żołnierzy. Czy potrafisz to zrobić? Gra Bullet Force oferuje świetną okazję do walki na trzech różnych poziomach trudności w pięciu różnych środowiskach, w tym w obozie zimowym. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy debiutantem, kliknij przycisk i zacznij grać. Baw się dobrze.
 
To pierwsza gra popularnej serii Bullet Force z następnymi wydaniami w latach 2016 (multiplayer) ) i 2018 (przeprojektowanie)
 
Czy interesuje Cię historia kryjąca się za Bullet Force? Następnie sprawdź nasz wpis na blogu - Powstanie Bullet Force .

Opublikowano Jul 15, 2015

Pokaż więcej

Więcej gier z serii Bullet Force:

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Bullet Force (2015)

Pozostaw komentarz do gry Bullet Force (2015)

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~