C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars

C.A.T.S. – Crash Arena Turbo Stars to zabawna gra na arenie wieloosobowej z graczami z całego świata. Będziesz potrzebował taktyki, najlepszej strategii, aby wygrać mecze maszynowe. Zbuduj najpotężniejszą maszynę, ale jednocześnie fizycznie najbardziej stabilną. Możesz mieć więcej obrażeń niż twój przeciwnik, ale nadal przegrywasz, ponieważ obrócą cię na plecy i nie będziesz mógł właściwie atakować.

Gra jest wspaniała dzięki swojej prostocie. Nie walczysz na arenie, nie ruszasz się. Twoim zadaniem jest zbudowanie najlepszego pojazdu przed meczem. Gra ma wiele elementów. Otwórz pudełka i znajdź nowe części do ulepszenia swojego pojazdu. Możesz połączyć części, aby uzyskać silniejsze.

Walcz na arenie i przejdź do transmisji na żywo. Tylko najlepsi mogą to zrobić. Nie wahaj się w żadnym meczu. Jeśli wygrasz trzy z rzędu, automatycznie awansujesz do wyższej ligi.

Nowa innowacyjna gra, którą z pewnością pokochasz. Spróbuj połączyć wszystko, co możesz, nigdy nie wiesz, jaki będzie wynik. Czasami może to być najlepszy samochód w grze. Baw się dobrze.

Limit wieku: PACO7

Opublikowano Jul 31, 2019

Pokaż więcej

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars

Pozostaw komentarz do gry C.A.T.S. - Crash Arena Turbo Stars

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~