Shoot a Goal!

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

PacoGames logo

Shoot a Gol'de isabetliliğinizi ve atış becerilerinizi sergilemeye hazır olun! Mükemmel golü atmayı hedeflerken her seviye yeni bir meydan okuma sunar. İki oyun modu, 36 heyecan verici seviye ve sonsuz mod ile bu oyun sizi eğlendirecek ve futbolda mükemmellik için çabalamanızı sağlayacak. Meydan okumaya hazır mısın? İyi şanlar!

Shoot a Gol! oyununda hedefiniz basit ama zorlu - bir gol atın! Nişan alın, yörüngeyi hesaplayın ve hedefi vurmak için topa hassas bir şekilde vurun. Çeşitli engeller ve kaleci savunmaları arasında gezinirken her seviye doğruluğunuzu ve ustalığınızı test eder. Zorlukların üstesinden gelmek ve usta bir golcü olmak için açınızı, gücünüzü ve tekniğinizi ayarlayın!

Oyun sizi meşgul edecek iki heyecan verici mod sunuyor. 36 seviyeli modda, her biri skor yapmak için hassas şutlar gerektiren, giderek zorlaşan bir dizi zorlukla karşılaşacaksınız. 36 seviyenin tamamını fethedebilir ve becerilerinizi kanıtlayabilir misiniz? Sonsuz bir mücadeleye hazırsanız, sonsuz mod sizi bekliyor. Dayanıklılığınızı test edin ve süre dolmadan kaç gol atabileceğinizi görün!

Mevcut atış sayısını seçerek tercihinize uygun zorluğu seçin. Daha hızlı ve daha yoğun bir oyun deneyimi için 10 atış mücadelesine katılın veya stratejik atışlar ve keşif için daha fazla alan sağlamak için 20 atış modunu seçin. Seçim senin!

Temel Oyun Özellikleri:

  • Doğruluk ve beceri ile gol atın
  • Fethetmek için 36 zorlu seviye
  • Nihai bir gol atma testi için sonsuz bir mod
  • 10 veya 20 atışla zorluk seçin

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Jun 24, 2023

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Shoot a Goal! için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Shoot a Goal!

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~