Shoot a Goal!

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Připravte se předvést svou přesnost a střelecké dovednosti ve hře Shoot a Goal! Každá úroveň představuje novou výzvu, když se snažíte dosáhnout dokonalého cíle. Díky dvěma herním režimům, 36 vzrušujícím úrovním a nekonečnému režimu vás tato hra bude bavit a budete usilovat o fotbalovou velikost. Jste připraveni na výzvu? Hodně štěstí!

Ve hře Shoot a Goal! je váš cíl jednoduchý, ale náročný – dát gól! Zamiřte, vypočítejte trajektorii a udeřte do míče přesně, abyste zasáhli cíl. Každá úroveň testuje vaši přesnost a jemnost, když procházíte různými překážkami a brankářskými obranami. Upravte svůj úhel, sílu a techniku, abyste překonali výzvy a stali se mistrem střelce!

Hra nabízí dva vzrušující režimy, které vás udrží v záběru. V režimu 36 úrovní budete čelit řadě postupně obtížných výzev, z nichž každá vyžaduje přesné střely, abyste dosáhli skóre. Dokážete zdolat všech 36 úrovní a prokázat své dovednosti? Pokud se chystáte na nekonečnou výzvu, čeká vás nekonečný režim. Otestujte si svou vytrvalost a zjistěte, kolik gólů dokážete vstřelit, než vyprší čas!

Vyberte si obtížnost, která vám vyhovuje, výběrem počtu dostupných výstřelů. Přijměte výzvu 10 ran a získejte rychlejší a intenzivnější herní zážitek, nebo se rozhodněte pro režim 20 snímků, který poskytne více prostoru pro strategické záběry a průzkum. Volba je na tobě!

Klíčové vlastnosti hry:

  • Střílejte góly s přesností a dovedností
  • 36 náročných úrovní k dobytí
  • Nekonečný režim pro konečný test skórování gólů
  • Vyberte obtížnost s 10 nebo 20 ranami

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Jun 24, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Shoot a Goal!

Přidej komentář ke hře Shoot a Goal!

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~