Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes)

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes)

Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes) je vesele bizarní hra, ve které ovládáte postavu s hlavou vyskakující ze záchoda! Zapojte se do pobuřující bojové arény, sbírejte toaletní papír, abyste zvýšili svou sílu, a pomocí strategických manévrů vytlačte další toalety z rušné arény. Objevíte se jako nejvyšší záchodový trůn nebo budete spláchnuti v tomto divokém a komickém koloseu? Připravte se ponořit se, udělat šplouchnutí a porazit šílenství s toaletními hlavami!

Vstupte do rozmarného světa Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes) a vyberte si svou jedinečnou postavu toaletní hlavy. Od bláznivých tváří po výstřední vzory, vyberte si hlavu, která nejlépe reprezentuje váš styl. Vydejte se na výpravu za sběrem toaletního papíru rozházeného po aréně. Jak sbíráte toaletní papír, vaše síla se zvyšuje, což z vás dělá impozantní sílu v boji o nadvládu.

Rušná aréna je plná dalších divokých toaletních hlav, z nichž každá soupeří o nadvládu. Připravte se na nečekané útoky, chytré strategie a veselá setkání. Uzavřete spojenectví s kolegy na toaletě, abyste posílili svou pozici, nebo se pustíte do napínavých soubojů jeden na jednoho, abyste si vybojovali své místo na špici?

Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes) nabízí vzrušující režim pro dva hráče, který vám umožní vyzvat přátele nebo soupeře v přímých bitvách. Postavte se proti jinému záchodu a předveďte své dovednosti a taktiku v souboji impozantních rozměrů. Dokažte svou zdatnost, vymanévrujte svého protivníka a staňte se skutečným vládcem říše záchodových hlav!

Klíčové vlastnosti hry:

  • Ovládejte postavu s hlavou vyskakující z toalety
  • Sbírejte toaletní papír, abyste zvýšili svou sílu
  • Zapojte se do veselých bitev, abyste vytlačili další toalety z arény
  • Tvořte aliance nebo se zapojte do napínavých soubojů v režimu pro dva hráče
  • Přijměte šílenství šílenství s toaletními hlavami!

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Jun 26, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes)

Přidej komentář ke hře Skibidi Toilet IO (Dop Dop Yes Yes)

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~