Papa's Hot Doggeria

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Papa's Hot Doggeria

Vžijte se do role majitele stánku s párky v rohlíku v Papa's Hot Doggeria, kde budete grilovat, upravovat a podávat lahodné párky v rohlíku a občerstvení hladovým fanouškům na stadionu Griller. Připravte se uspokojit jejich chutě a staňte se mistrem v párku v rohlíku!

Vítejte v Papa's Hot Doggeria, ultimátní flashové hře pro všechny milovníky jídla! Zaujměte své místo za pultem na stadionu Griller a vydejte se na lahodné kulinářské dobrodružství. Jako majitel stánku s párky v rohlíku je vaším posláním grilovat lahodné párky v rohlíku a klobásy k dokonalosti a zároveň přidávat různé polevy a koření podle chuti vašich zákazníků.

Obsluhujte hladové fanoušky, kteří netrpělivě očekávají své oblíbené občerstvení na stadionu. Ale není to jen o párcích v rohlíku! Budete také muset nalít osvěžující nápoje a dát si čerstvou várku popcornu, abyste dokončili dokonalý herní zážitek. Je vyvíjen tlak na poskytování výjimečných služeb a uspokojení touh vašich náročných zákazníků.

Jak budete postupovat, budete odemykat nové ingredience, polevy a omáčky, abyste rozšířili svou nabídku a aby se vaši zákazníci vraceli pro více. Předveďte své kulinářské dovednosti vytvořením jedinečných a přizpůsobených kombinací párků v rohlíku, které zanechají chuťové pohárky brnění slastí.

Papa's Hot Doggeria nabízí návykovou hratelnost, náročné mechanismy řízení času a živou atmosféru, která zachycuje energii rušného stadionu. Díky intuitivnímu ovládání a poutavým vizuálním prvkům poskytuje tato hra hodiny zábavy pro milovníky jídla a hráče všech věkových kategorií.

Klíčové vlastnosti hry:

  • Grilujte a upravujte širokou škálu hot dogů a klobás
  • Přidejte řadu polev a koření a vytvořte jedinečné kombinace chutí
  • Nalijte nápoje a popcorn, abyste dokončili dokonalý zážitek z občerstvení na stadionu
  • Postupně odemykejte nové ingredience, omáčky a polevy
  • Otestujte si své dovednosti v řízení času, zatímco budete sloužit rostoucímu počtu hladových fanoušků

Poznámka: Papa's Hot Doggeria je fiktivní hra určená pro zábavní účely. Umožňuje hráčům zažít vzrušení a výzvy spojené s provozováním virtuálního stánku s párky v rohlíku. Užijte si hru zodpovědně a bavte se servírováním lahodných párků v rohlíku virtuálním zákazníkům.

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Feb 23, 2012

Další hry z herní série Papa's games:

1 970 738 spuštění Tagy: Dívčí Byznys Vaření Myš Restaurace Upgrade Flash games

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Papa's Hot Doggeria

Přidej komentář ke hře Papa's Hot Doggeria

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~