Rodha

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Ukázat více

Vydejte se na srdceryvné dobrodružství ve hře Rodha, ultimátní akční platformě, která nabízí vzrušující hratelnost. Vyberte si z 9 jedinečných postav, z nichž každá má svou vlastní osobnost, a ovládněte 60 náročných úrovní plných napínavé plošinovky.

Ponořte se do minimalistického světa Rodhy, kde se setkáte s řadou překážek a výzev, včetně děl, pohyblivých pil a dalších zařízení, která vás chtějí zastavit. S bleskurychlými reflexy a přesným ovládáním překonejte tyto překážky a staňte se vítězem této intenzivní akční plošinovky.

Zažijte vzrušení z pohybu přes různé portály při procházení Rodhonou minimalistickou říší s využitím přesných skoků, obratných úhybů a chytrých manévrů, abyste se vyhnuli překážkám v této rychlé akční plošinovce.

Sbírejte mince na své cestě, abyste odemkli nové vzhledy postav a vylepšili své schopnosti, čímž si zajistíte zvládnutí složitých plošinovkových výzev, které před vámi leží. S 11 živými barevnými motivy, které máte k dispozici, si přizpůsobte svůj zážitek podle svých představ a plně se ponořte do podmanivého vesmíru Rodhy.

Klíčové vlastnosti hry:

 • Vyberte si z 9 jedinečných postav, z nichž každá má své vlastní vlastnosti
 • Projděte 60 náročnými úrovněmi srdcervoucí plošinovky
 • Překonejte překážky, jako jsou děla a pohybující se pily, rychlými reflexy
 • Sbírejte mince, abyste odemkli nové skiny a vylepšili své schopnosti
 • Přizpůsobte si svůj zážitek pomocí 11 podmanivých barevných motivů
 • Užijte si příležitostné plošinovky nebo intenzivní akční dobrodružství
 • Zažijte pulzující a pohlcující svět Rodhy
 • Minimální reklamy pro nepřerušovanou hru

Ať už jste ostřílení nadšenci do plošinovek nebo nováček v žánru, Rodha nabízí něco pro každého hráče. Jeho rychlá hratelnost, akční úrovně a přístupný platformový styl uspokojí hráče všech úrovní dovedností.

Ponořte se do vizuálně pozoruhodné grafiky a intuitivního ovládání Rodhy. S minimem reklam se můžete plně ponořit do vzrušujícího akčního zážitku, který nabízí.

Objevte dokonalou kombinaci příležitostných plošinovek a adrenalinového dobrodružství v Rodha. Díky strhující hratelnosti, intuitivnímu ovládání a ohromujícímu vizuálnímu zpracování je tato hra nutností pro nadšence do plošinovek.

Jste připraveni přijmout výzvu Rodha - Action Platformer? Vydejte se na tuto elektrizující cestu, kterou vám přináší Liminal Creations, a ponořte se do světa #Rodha #Platformer #ActionPlatformer #FastPaced #BallGame #Platforming.

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Aug 21, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Rodha

Přidej komentář ke hře Rodha

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

  Profile picture

  *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~