Idle Mole Empire

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Idle Mole Empire

Vydejte se na cestu rozšíření krtčího impéria s Idle Mole Empire! Ponořte se do strhující simulační hry nečinného magnáta, která vás vyzývá k vybudování a správě vlastní podzemní říše. Vybudujte spletitou síť krtčích tunelů, které uspokojí různorodé potřeby vašich zákazníků. Od krtčích farem po vědecké laboratoře vytvořte rušné impérium, které nově definuje umění podzemního obchodu.

Převezměte velení nad svými krtčími dělníky a řiďte jejich pohyb výtahy, abyste mohli hladce přepravovat zboží. Jak vaše krtčí impérium vzkvétá, sklízejte odměny inkasováním v prodejní kanceláři Krtečka. A jak přitéká bohatství, sledujte, jak vaše sny rostou – nejen jako miliardářský magnát, ale jako bilionářský magnát .

Klíčové vlastnosti:

  • Hratelnost Idle Tycoon: Ponořte se do jedinečné směsi nečinného hraní a simulace magnátů a vytvořte prosperující krtčí impérium.
  • Přizpůsobte si své tunely: Vybudujte specializované krtčí tunely, včetně farem, tělocvičen, barů, vědeckých laboratoří a velkých sálů, přizpůsobené potřebám vašich zákazníků.
  • Spravujte krtčí dělníky: Převezměte kontrolu nad krtčími dělníky a veďte je výtahy, abyste mohli efektivně přemisťovat zboží a materiály.
  • Cash In: Maximalizujte své zisky nasměrováním zdrojů svého krtčího impéria do prodejní kanceláře Mole.
  • Trillionaire Dreams: Miřte vysoko a sněte ve velkém, když se propracujete od miliardáře k trilionářskému molochovi magnátovi.

Jste připraveni ponořit se do fascinujícího světa budování krtčí říše? Uvolněte svého podnikatelského ducha, naplánujte si své kroky a staňte se svědky rozkvětu svého krtčího impéria. Zahrajte si Idle Mole Empire a vydejte se na cestu k bilionům!

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Aug 31, 2023

7 454 spuštění Tagy: Nenáročné HTML5 Myš Upgrade idle

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Idle Mole Empire

Přidej komentář ke hře Idle Mole Empire

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~