Kontroller

WASD = move

mouse = attack

space = jump

shift = run

r = reload

p = pause

tab = switch weapon

e = climb

c = crouch

f = pick up

g = drop weapon

2 = use bandage

Daha fazla göster

ÇIKIŞ: BATI
 
Outlive: The West, batı ayarında gerçekleşen üçüncü şahıs nişancı Multi-Player Battle Royale oyunudur. Bu fikir Red Dead Redemption 2'nin Gun Rush adlı Çevrimiçi modundan kaynaklanıyor. Bu oyunu biliyorsanız ve çok büyük bir hayranıysanız, bu oyunu kaçırmamalısınız. Grafikler çok sofistike ve onu seveceksiniz. En iyi atıcı olmaya hazır mısın? Düşmanlarına meydan oku ve puanın PacoGames lider tahtamızda gösterilecek!
 
OYUN MODU:
 
Oyun çevrimiçi bir savaş royale. Oyuncu, rasgele 7 oyuncu ile haritada rasgele ortaya çıkıyor. Oyuncular, diğer yarışmacılara karşı hayatta kalmak için ganimet için keşif yapmak ve görevlendirmekle görevlidir. Oyuncunun ilerlemesi olarak çalışan her maçta öldürme, XP kazanır ve puan alırsın. Minimum oyuncu sayısı 2'dir. Yani arkadaşınızı alın ve birbirinize karşı savaşın.
 
SİLAHLAR
 
Oyun 2 Özel silahla birlikte dört çeşit silah içeriyor. Silah kullanmanın yanı sıra önemli miktarda hasar veren yakın muharebe saldırısı da yapabilirsiniz. Yakın muharebe saldırınız başarılı olursa, fazladan XP puanı kazanacaksınız. İyi eğlenceler.

Yaş sınırı: PACO16

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Video talimatlarını izleyin

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~