Biker Street
Biker Street

Uruchom od razu w przeglądarce i zacznij grać w kilka sekund.

icon

Ładowanie... Proszę czekać

Biker Street

Opanuj sztukę balansowania w Biker Street – opartej na fizyce wyścigówce 2D, w której kluczem do zwycięstwa są precyzja i ulepszenia maszyny.

Sterownica

arrows = jazda

O grze Biker Street

Nasz steampunkowy motocyklista jest zdesperowany. Nie może dotrzeć do mety na swoim nowym sprzęcie, więc potrzebuje Twojej pomocy! Postaraj się dojechać jak najdalej swoim stylowym steampunkowym motocyklem w tej wyścigowej grze 2D! Trenuj umiejętności jazdy i balansuj pojazdem, aby pokonywać wzgórza i inne trudne przeszkody. Jedź ostrożnie i nie przesadzaj z prędkością – jeśli się rozbijesz, gra się kończy! W grze Biker Street musisz zbierać paliwo i monety, aby kupować niezbędne ulepszenia w sklepie. Im dalej pojedziesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Czy zdołasz pobić rekord? Dobrej zabawy!

Szczegóły gry

  • Gatunek: auta
  • Platforma: Przeglądarka internetowa
  • Deweloper:
  • Opublikowano: 19.12.2017
  • Grałem: 78 385 grałem
  • Obsługa urządzeń mobilnych: Nie

Najważniejsze cechy gry

  • Unikalny styl graficzny i atmosfera steampunk.
  • Wymagająca mechanika jazdy 2D oparta na fizyce.
  • Możliwość ulepszania części motocykla dla lepszych osiągów.
  • Wciągająca rozgrywka nastawiona na bicie rekordów.
  • System zarządzania paliwem dodający głębi strategicznej.

FAQ

Czy mogę grać w Biker Street za darmo?

Tak, Biker Street jest całkowicie darmową grą online dostępną bezpośrednio w przeglądarce na PacoGames.

Jak ulepszyć pojazd w Biker Street?

Zbieraj monety podczas przejazdów, aby kupować ulepszenia w sklepie, które pomogą Ci pokonywać stromsze wzgórza i jechać dalej.

Czy Biker Street jest dostępny bez blokad?

W Biker Street można grać w większości sieci dopuszczających gry przeglądarkowe, co czyni ją świetnym wyborem na krótkie sesje.

Jaki jest cel Biker Street?

Celem bikerstreet jest przejechanie jak najdłuższego dystansu bez wypadku, przy jednoczesnym zarządzaniu poziomem paliwa i pokonywaniu trudnego terenu.