Ovládání

WASD

mouse

p = pauza

enter = zrození

e = vzít zbraň

r = přebít

c = poklek

tab = skóre

Ukázat více

Bullet Force Multiplayer

Zahrajte si mód hry jednoho hráče v Bullet Force.

*** POZNÁMKY ***
7 února byla na tuto stránku navrácena originální verze.

'24. ledna 2019 přestal fungovat server potřebný ke spuštění hry. Tento server je spravován vývojářem hry a PacoGames jeho funkčnost nemůže nijak ovlivnit. Z toho důvodu tato stránka obsahuje poslední verzi hry Bullet Force.

*** UPOZORNĚNÍ *** Hra nemá funkční přihlašovací systém a všechen postup hrou může být nenávratně ztracen. Vývojář ukončil podporu a my nemáme možnost tyto problémy opravit. V případě, že by ti vadilo ztratit veškerý postup hrou, doporučujeme vyzkoušet některou z dalších 3D FPS her na našem portálu.

Od roku 2018 je k dispozici nová verze hry s funkčním přihlašováním.

Znáte to, jedna hra jako ta druhá, stále to samé. Stejné mapy, prostředí, vzhled i herní mechanika. Unikátních her je jen pár. A Bullet Force je na jejich špici. Nebudeme mluvit o jedinečných mapách, zbraních, či multiplayeru, toho je spousta i v jiných hrách. Co v nich již chybí, to je individualizace. V Bullet Force si můžete kupovat zbraně, nastavovat limity, jako například maximální ping pro hraní v místnosti, a především volit zvýhodnění typu rychlejší chůze, přebíjení, měnění zbraní a mnoho dalších pro svůj vlastní herní prospěch. Vybrat však můžete jen omezený počet, takže každý hráč se stává ve hře jedinečným. Pro zlepšení herního zážitku je taktéž na konci každého kola hlasování o další mapě, hraje se zkrátka to, co chce většina. Pokud hledáte kvalitní hru, právě jste ji našli. Pozvěte své přátele a bavte se s Bullet Force: Multiplayer.

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Sleduj video návod ke hře Bullet Force Multiplayer

Přidej komentář ke hře Bullet Force Multiplayer

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~