Sterownica

WASD

mouse

p = pause

enter = respawn

g = grenade

2 = change weapon

arrows =killstreaks

e = pick up a gun

f = knife

r = reload

c = crouch

tab = score

space = jump

Pokaż więcej

Bullet Force Multiplayer

*** UWAGI ***
7 lutego oryginalna wersja z 2016 roku została zwrócona na tej stronie.
 
24 stycznia 2019 r. Wymagany serwer do uruchomienia gry. Oryginał hostowany przez twórcę gier przestał działać. Z tego powodu ta strona zawiera najnowszą wersję Bullet Force.
 
Od 2018 roku jest dostępna nowa wersja Bullet Force z funkcjonalnym systemem logowania.

*** OSTRZEŻENIE *** Ta wersja gry z 2016 r. Ma niefunkcjonalny system logowania. Cały postęp zostanie utracony. Deweloper zakończył obsługę i nie ma sposobu, aby to naprawić. Nie zalecamy grania w tę grę, jeśli nie chcesz stracić wszystkich swoich postępów za każdym razem, gdy zamykasz grę.
 
 Wiesz, jedna gra jest jak inna, wciąż taka sama. Prawie identyczne mapy, środowisko użytkownika, wygląd, a nawet mechanizm gry. Jest tylko kilka wyjątkowych wspaniałych gier. I nie boimy się powiedzieć, że Jedność Bullet Force jest jedną z nich. Nie chcemy rozmawiać o unikalnych mapach, broni lub trybie wieloosobowym, wiele takich rzeczy jest także w innych grach. Jednak tego, czego tam brakuje, jest indywidualizacja. Dzięki takim funkcjom, jak zakup broni i jej rozszerzeń (lasery, kamuflaże i inne), szeroki wybór przywilejów dla własnego stylu gry (szybszy bieg, krótszy czas przeładowania i ponownie wiele innych) jest wyjątkowy dla każdego żołnierza / gracza w grze. Poza tym, gra pozwala również ustawić ograniczenia dla graczy w pokoju - możesz ustawić np. maksymalny dozwolony ping, wejście tylko z hasłem lub maksymalna liczba graczy w pokoju. Po każdej rundzie gracze głosują o następnej mapie do zagrania. Wkrótce, jeśli szukasz świetnej gry przeglądarkowej, właśnie ją znalazłeś. Zaproś znajomych i baw się dobrze z Bullet Force: Multiplayer.
 
Czy interesuje Cię historia kryjąca się za Bullet Force? Następnie sprawdź nasz wpis na blogu - Powstanie Bullet Force .

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Bullet Force Multiplayer

Pozostaw komentarz do gry Bullet Force Multiplayer

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~