Douchebag Workout

Staňte se dokonalým alfa samcem v Douchebag Workout, flashové hře, kde se vydáte na cestu sebezdokonalování, od návštěvy posilovny až po zvládnutí umění svádění. Zlepšete své svaly, vylepšete svůj styl a ovládněte scénu seznamování v této vtipné a návykové hře!

Vítejte v Douchebag Workout, veselé hře, která satirizuje snahu o svalnatost a společenskou dominanci. Vžijte se do kůže rádoby alfa samce a procházejte řadou výzev a miniher, jejichž cílem je proměnit vás v ztělesnění douchebaggerství.

Srdcem hry je tělocvična, vaše tréninkové hřiště, kde se můžete roztrhat a přitahovat pozornost žen. Napumpujte železo, provádějte cvičení a vyrovnejte svaly, abyste dosáhli dokonalé postavy. Ale tělocvična je jen začátek! Prozkoumejte různé zábavné aktivity, od flirtování se ženami až po pořádání divokých večírků a dokonce i pití alkoholu.

Jak budete postupovat, budete mít příležitost vylepšit svůj vzhled a styl, vylepšit svůj šatník o trendy oblečení, doplňky a produkty pro péči. Herní humor a satira prosvítají, když se pohybujete ve světě kultury a potkáváte zábavné postavy a situace.

V Douchebag Workout můžete také vydělávat peníze na nákup proteinů, doplňků a dalších položek, které mohou urychlit váš růst svalů a zvýšit vaše šance na úspěch u žen. Ale pamatujte, že hra má být veselým a komediálním pojetím společenských očekávání a stereotypů.

Klíčové vlastnosti hry:

 • Vydejte se na výpravu za dokonalou douchebaggery v této humorné a satirické hře
 • Navštivte posilovnu, abyste si vybudovali svaly a změnili svou postavu
 • Zapojte se do různých aktivit, od flirtování a randění až po účast na divokých večírcích
 • Přizpůsobte si svůj vzhled trendy oblečením a doplňky
 • Zažijte jedinečnou směs humoru, satiry a odlehčené hry

Poznámka: Douchebag Workout je fiktivní hra, která využívá humor a satiru k poskytnutí zábavného zážitku. Není určeno k propagaci nebo podpoře jakéhokoli konkrétního chování nebo postoje. Užijte si komediální prvky hry a nezapomeňte vždy respektovat ostatní v reálném životě.

Věkový limit: PACO12

Zveřejněno dne Mar 20, 2012

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Douchebag Workout

Přidej komentář ke hře Douchebag Workout

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

  Load comments

  Profile picture

  *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~