Escaping the Prison

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Escaping the Prison

Utečte z vězení tím, že učiníte správná rozhodnutí ve správný okamžik v Escaping the Prison, legendární flashové hře. Užijte si více konců, když usilujete o svobodu.

Vydejte se na vzrušující cestu v Escaping the Prison, proslulé flashové hře a pokračování Breaking the Bank. Váš cíl? Vymanit se z omezení přísně střeženého vězení pomocí svého důvtipu a strategického myšlení. Každá vaše volba, každá akce, kterou uděláte, určí váš osud. Najdete klíč k odemknutí cely nebo přelstíte stráže? Se třemi odlišnými konci, které čekají, leží cesta ke svobodě ve vašich rukou.

Ponořte se do vzrušujícího interaktivního zážitku, kde je načasování a rozhodování nanejvýš důležité. Prozkoumejte různé možnosti, z nichž každá má své vlastní důsledky. Shromáždíte potřebné nástroje pro odvážný útěk nebo se ocitnete zpět za mřížemi? Osud vaší postavy spočívá pouze na vašich bedrech.

Escaping the Prison se strhující hratelností a poutavým vyprávěním nabízí hodiny zábavy. Intuitivní ovládání a uživatelsky přívětivé rozhraní jej zpřístupňují hráčům všech věkových kategorií. Díky svým chytrým hádankám, nečekaným zvratům a vtipným momentům vás tato legendární flashová hra udrží od začátku do konce.

Odhalte tajemství vězení, odkryjte skryté cesty a zažijte uspokojení z úspěšného provedení vašeho plánu útěku. Budete oslavováni jako mazaný strůjce nebo přistiženi při činu? Volba je na tobě.

Klíčové vlastnosti hry:

  • Poutavý příběh a interaktivní hratelnost
  • Různé možnosti rozhodování
  • Objevte více konců
  • Intuitivní ovládání a uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Vzrušující hádanky a výzvy
  • Nezapomenutelné postavy a vtipné momenty

Věkový limit: PACO16

Zveřejněno dne Apr 8, 2012

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Escaping the Prison

Přidej komentář ke hře Escaping the Prison

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~