Tic Tac Toe

Neváhej a pojď si zahrát klasickou hru piškvorky. Je to hra, kterou zná každý od mala a to díky své jednoduchosti. Piškvorky formují sportovního ducha, procvičuji strategické myšlení a to vše s minimem požadavků. Zahrát si ji můžeš kdykoliv se svým kamarádem. Vše co většinou potřebuješ je papír a tužka.

Původ sahá až do Egypta do roku 1300 před Kristem, kde se našly prvé zmínky o téhle hře. Ta byla v podobě zjednodušené, kde pro výhru bylo třeba získat jenom tři znaky vedle sebe, no i hrací plocha byla menší většinou 3×3 políček. Hra má v angličtině více názvu souvisejících s původem. V Americe jsou piškvorky Tic-Tac-Toe (1975), v Británii se hra nazývá Noughts (odvozeno od NULA) and Crosses (1858), ale taky se můžeš setkat s novějším názvem OXO (1952).

Existuje velká spousta variací piškvorek vzhledem k hrací ploše a co je cílem. V některých je plocha menší a snažíš se získat 3 znaky vedle sebe. Jiné hrací desky jsou větší (9×9, 13×13×, 15×15) a snažíš ze získat 5 stejných znaků.
Nejznámější variace/modifikace jsou: Gomoku, Rendžu, Šestvroky, 3D piškvorky, Pentago a Kvantové piškvorky.

Věděl si že profesionálové nepoužívají papír a tužku? Piškvorky jsou sport, kde se využívá hrací deska a kameny bílé a černé barvy.

Teď když už víš vše podstatné pusť se do naší hry Tic-Tac-Toe, kde je hrací plocha o velikosti 13×13 a tvým cílem je získat 5 stejných znaků. Povede se ti najít vhodnou strategii a dominovat v každém kole? Bav se.

Věkový limit: PACO3

Zveřejněno dne Jul 25, 2019

Ukázat více

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Tic Tac Toe

Přidej komentář ke hře Tic Tac Toe

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~