Papa's Hot Doggeria

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

Papa's Hot Doggeria

Griller Stadium'da ızgara yapacağınız, özelleştireceğiniz ve aç hayranlara lezzetli sosisli sandviçler ve atıştırmalıklar sunacağınız Papa's Hot Doggeria'da sosisli sandviç standı sahibi rolüne adım atın. İsteklerini tatmin etmeye ve usta bir sosisli sandviç şefi olmaya hazırlanın!

Tüm yemek meraklıları için en iyi flash oyun olan Papa's Hot Doggeria'ya hoş geldiniz! Griller Stadyumu'nda tezgahın arkasında yerinizi alın ve lezzetli bir mutfak macerasına atılın. Sosisli sandviç standının sahibi olarak göreviniz, müşterilerinizin damak zevkine uygun çeşitli soslar ve çeşniler eklerken ağız sulandıran sosisleri ve sosisleri mükemmel bir şekilde ızgara yapmaktır.

En sevdikleri stadyum atıştırmalıklarını sabırsızlıkla bekleyen aç taraftarlara servis yapın. Ama mesele sadece sosisli sandviçler değil! Ayrıca mükemmel oyun günü deneyimini tamamlamak için serinletici içecekler koymanız ve taze patlamış mısır patlatmanız gerekecek. Olağanüstü hizmet sunma ve talepkar müşterilerinizin isteklerini tatmin etme baskısı var.

İlerledikçe, menünüzü genişletmek ve müşterilerinizin daha fazlası için geri gelmesini sağlamak için yeni malzemelerin, sosların ve sosların kilidini açacaksınız. Damaklarda zevkle karıncalanma bırakacak benzersiz ve özelleştirilmiş sosisli sandviç kombinasyonları oluşturarak mutfak becerilerinizi gösterin.

Papa's Hot Doggeria, bağımlılık yaratan bir oyun, zorlu zaman yönetimi mekanikleri ve hareketli bir stadyumun enerjisini yakalayan canlı bir atmosfer sunuyor. Sezgisel kontrolleri ve ilgi çekici görselleri ile bu oyun, yemek severler ve her yaştan oyuncu için saatlerce eğlence sunuyor.

Temel Oyun Özellikleri:

  • Çok çeşitli sosisli sandviç ve sosisleri ızgara yapın ve özelleştirin
  • Eşsiz lezzet kombinasyonları oluşturmak için bir dizi sos ve çeşni ekleyin
  • Nihai stadyum atıştırmalık deneyimini tamamlamak için içecekleri dökün ve patlamış mısır patlatın
  • İlerledikçe yeni malzemelerin, sosların ve sosların kilidini açın
  • Artan sayıda aç hayrana hizmet ederken zaman yönetimi becerilerinizi test edin

Not: Papa's Hot Doggeria, eğlence amaçlı tasarlanmış kurgusal bir oyundur. Oyuncuların sanal bir sosisli sandviç standı çalıştırmanın heyecanını ve zorluklarını deneyimlemelerini sağlar. Sorumlu bir şekilde oyunun tadını çıkarın ve sanal müşterilere lezzetli sosisli sandviçler sunarken eğlenin.

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Feb 23, 2012

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Papa's Hot Doggeria için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Papa's Hot Doggeria

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~