Wobble 3D
Wobble 3D

Uruchom od razu w przeglądarce i zacznij grać w kilka sekund.

icon

Ładowanie... Proszę czekać

Wobble 3D

Wobble 3D to oparta na fizyce gra logiczna, która wystawi na próbę Twoją wyobraźnię przestrzenną. Ostrożnie przechylaj platformę, aby wprowadzić każdą kulkę do odpowiedniego otworu i rozwiązywać coraz trudniejsze zagadki.

Sterownica

Przechylanie platformy: mouse

O grze Wobble 3D

Wobble 3D to wciągająca gra logiczna osadzona na dynamicznej platformie 3D. Twój cel jest prosty, ale wymagający: umieść wszystkie kulki w otworach. Choć na początku może się to wydawać łatwe, poziom trudności szybko wzrasta wraz z kolejnymi etapami.

Sukces wymaga precyzji i przewidywania. Musisz uważać na kolejność, w jakiej wrzucasz kulki, aby przypadkowo nie zablokować otworu lub nie uwięzić kulki, co uniemożliwiłoby ukończenie poziomu. Dzięki żywym kolorom i wciągającym zagadkom, Wobble 3D oferuje satysfakcjonujące wyzwanie dla fanów łamigłówek opartych na fizyce.

Szczegóły gry

  • Gatunek: LOGICZNE3D
  • Platforma: Przeglądarka internetowa
  • Zalecany wiek: 3+  ( dla dzieci ✓ )
  • Deweloper:
  • Opublikowano: 24.06.2019
  • Grałem: 41 725 grałem
  • Obsługa urządzeń mobilnych: Nie

Cechy Wobble 3D

  • Logiczna rozgrywka oparta na fizyce
  • Dziesiątki wymagających poziomów o rosnącym stopniu trudności
  • Żywa grafika 3D i płynne animacje
  • Intuicyjne sterowanie myszą
  • Strategiczne elementy rozwiązywania zagadek

Każdy poziom w Wobble 3D prezentuje unikalny układ zaprojektowany, aby sprawdzić Twoją cierpliwość i umiejętności rozwiązywania problemów. W miarę postępów platformy stają się coraz bardziej skomplikowane, co wymaga jeszcze delikatniejszych ruchów, aby opanować balansowanie.

FAQ

Jak grać w Wobble 3D?

Grasz za pomocą myszy, aby przechylać platformę 3D, co powoduje toczenie się kulek. Celem jest wprowadzenie wszystkich kulek do otworów tak, aby żadna z nich nie utknęła.

Czy Wobble 3D jest darmowe?

Tak, w Wobble 3D możesz grać za darmo bezpośrednio w przeglądarce internetowej na stronie PacoGames.

Czy mogę grać w Wobble 3D na urządzeniach mobilnych?

Wobble 3D jest zoptymalizowane pod kątem przeglądarek internetowych i można w nie grać na każdym urządzeniu obsługującym nowoczesne gry przeglądarkowe.

Czy Wobble 3D jest odblokowane?

Tak, Wobble 3D jest dostępne przez przeglądarkę. To standardowa gra internetowa, w którą można grać wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu.

Ile poziomów ma Wobble 3D?

Gra oferuje dziesiątki poziomów, z których każdy charakteryzuje się rosnącą złożonością i nowymi układami platform do pokonania.