Octagor

13 783 grałem Tagi: LOGICZNE HTML5 Mouse logiczne

Octagor to strategiczna gra strategiczna. Skieruj ośmiokąt i spróbuj przenieść go do portalu. Gra ma kilka poziomów i musisz je wszystkie ukończyć!

Witaj nieznajomy! Czy miałbyś coś przeciwko, gdybym opowiedział Ci historię Octagor - tajemniczego wieloboku? Przed wiekami Octagor został uwięziony w ciemnym labiryncie zbudowanym przez nieznaną starożytną istotę. Niektórzy twierdzą, że był to sam C'thulhu. Inni twierdzą, że to Baba Jaga. Niektórzy uważają, że stworzyli je kosmici. Która prawda? Ciężko powiedzieć. A kim tak naprawdę jest Octagor? Może zaczarowany książę? Niemniej jednak potrzebuje twojej pomocy, aby uciec z Labiryntu. Witamy w Octagor - opartej na fizyce grze w platformowym świecie pełnym trudnych przeszkód i łamigłówek.

Grywalność

Twoim celem jest znalezienie wyjścia z podstępnych komnat Labiryntu. Zbierz Kule Otwarcia, a następnie osiągnij wir wyjściowy. Octagor może tylko skakać. Kliknij i przytrzymaj lewy przycisk myszy, aby wskazać kąt i siłę skoku, a następnie zwolnij, aby skoczyć. Aby anulować próbę, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy.

Limit wieku: PACO3

Opublikowano Feb 28, 2020

Pokaż więcej

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Octagor

Pozostaw komentarz do gry Octagor

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Load comments

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~