Bobble Shooter

Ładowanie... Proszę czekać

PacoGames logo

Bobble Shooter

Bubble Shooter to kolejna klasyczna gra, w którą grałeś w przeszłości lub nadal grasz, na przykład podczas podróży do domu środkami transportu publicznego. Pierwotnie była to gra wideo z 1994 roku o nazwie Puzzle Bobble. Gra rozprzestrzeniła się po całym świecie z Japonii i znalazła tysiące fanów. Bubble Shooter i jego wariacje trafiły na telefony komórkowe w 2010 r. (IOS) i 2012 (Android).

Celem gry jest pozbycie się wszystkich pęcherzyków w polu gry, strzelając tymi samymi kolorowymi bąbelkami na grupie baniek w obszarze gry, które mają również ten sam kolor. Pozbędziesz się bańki z powodzeniem po trafieniu grupy trzech lub więcej tych samych kolorowych bąbelków. Gra kończy się, gdy bańka dotrze do dolnej części ekranu gry. Pamiętaj: im więcej bąbelków zniszczysz w jednej turze, tym wyższy jest twój wynik.

Dzisiejsza gra jest jedną z odmian Bubble Shooter, która jest całkowicie dostosowana do Twojej przeglądarki. Możesz cieszyć się grą bez żadnych problemów na komputerze lub telefonie komórkowym, dzięki płynnemu działaniu gry przy małym rozmiarze pliku. Baw się dobrze.

Limit wieku: PACO3

Opublikowano Jul 29, 2019

254 065 grałem Tagi: LOGICZNE piłka clicker HTML5 Mouse Skill

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Bobble Shooter

Pozostaw komentarz do gry Bobble Shooter

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~