Boom Wheels

Ładowanie... Proszę czekać

Boom Wheels

Witamy w zwariowanym świecie Boom Wheels, najfajniejszej i najbardziej szalonej gry wyścigowej w historii! Wskocz do swojego doładowanego gokarta i podbijaj dzikie tory wyścigowe pełne przygód. Uwolnij niesamowite ulepszenia, takie jak rakiety, przyspieszenia błyskawicy, ciężkie kamienie i skórki od banana, aby przechytrzyć i przyspieszyć swoich przyjaciół i rywali. Zapnij pasy i przygotuj się na emocjonujące wyścigi kartingowe!

Powiększaj najbardziej ekscytujące tory w Boom Wheels! Każdy wyścig to ekscytująca przygoda, którą możesz odkryć. Poczuj pośpiech, pędząc przez szalone pętle, wykonując śmiałe skoki i pokonując trudne przeszkody. Każdy tor oferuje wyjątkowe niespodzianki i przeszkody, dzięki czemu każdy wyścig jest pełen niespodzianek i emocji.

Przenieś swoje umiejętności wyścigowe gokartami na wyższy poziom dzięki oszałamiającym ulepszeniom! Zwiększ swoją prędkość do błyskawicy, spuszczaj rakiety na przeciwników, miażdż ich ciężkim kamieniem lub układaj podstępne skórki od banana, aby ich podstawić. Mądrze planuj i używaj tych ulepszeń, aby pozostawić konkurencję w tyle i patrzeć, jak Twój gokart wybija się na czoło stawki!

Rywalizuj z rywalami AI w wyścigach dla jednego gracza, aby odblokować nowe tory, gokarty i ulepszenia. Dostosuj swój gokart za pomocą żywych kolorów, fajnych projektów i niesamowitych akcesoriów, aby uczynić go wyjątkowym. Przeżyj ostateczne starcie w wyścigach gokartów w Boom Wheels i pokaż wszystkim, kto jest prawdziwym mistrzem wyścigów!

Kluczowe cechy:

  • Ścigaj się po dzikich i pełnych przygód trasach pełnych niespodzianek
  • Uwolnij niesamowite ulepszenia, takie jak rakiety, przyspieszenie błyskawicy i nie tylko
  • Rzuć sobie wyzwanie w wyścigach dla jednego gracza, aby odblokować nowe tory i gokarty

Limit wieku: PACO7

Opublikowano Jun 22, 2023

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Boom Wheels

Pozostaw komentarz do gry Boom Wheels

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~