Boom Wheels

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Vítejte v šíleném světě Boom Wheels, nejúžasnější a nejbláznivější závodní hry na motokárách všech dob! Naskočte do své přeplňované motokáry a zdolávejte divoké závodní tratě plné dobrodružství. Uvolněte úžasné vylepšení, jako jsou rakety, zvýšení rychlosti blesku, těžké kameny a slupky od banánů, abyste přechytračili a předstihli své přátele a soupeře. Připoutejte se a připravte se na adrenalinový zážitek ze závodů na motokárách!

Přibližujte si ty nejvzrušující tratě v Boom Wheels! Každý závod je vzrušujícím dobrodružstvím, které na vás čeká. Pociťte ten spěch, když projíždíte bláznivými smyčkami, provádíte odvážné skoky a překonáváte náročné překážky. Každá trať nabízí jedinečná překvapení a překážky, takže každý závod je plný překvapení a vzrušení.

Posuňte své závodní dovednosti na motokárách na další úroveň pomocí ohromujících vylepšení! Zvyšte svou rychlost na bleskové úrovně, posílejte na své protivníky prší rakety, rozdrťte je těžkým kamenem nebo položte záludné banánové slupky, abyste je podrazili. Strategizujte a používejte tato vylepšení moudře, abyste nechali své konkurenty v prachu a sledujte, jak vaše motokára vystřelí do čela balení!

Soutěžte s AI soupeři v závodech pro jednoho hráče a odemkněte nové tratě, motokáry a vylepšení. Přizpůsobte si svou motokáru zářivými barvami, cool designy a úžasnými doplňky, aby byla jedinečně vaše. Zažijte dokonalé zúčtování motokárových závodů v Boom Wheels a ukažte všem, kdo je skutečný závodní šampion!

Klíčové vlastnosti:

  • Závod na divokých a dobrodružných tratích plných překvapení
  • Uvolněte úžasné vylepšení, jako jsou rakety, bleskové zvýšení rychlosti a další
  • Vyzvěte se v závodech pro jednoho hráče a odemkněte nové tratě a motokáry

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Jun 22, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Boom Wheels

Přidej komentář ke hře Boom Wheels

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~