Potty Racers 2

Ładowanie... Proszę czekać

Potty Racers 2

Spełnij odwieczne ludzkie marzenie o lataniu, wzbijając się w przestworza i przeciwstawiając się prawom fizyki w grze Potty Racers 2. Ulepszaj swój toaletowy samolot i dąż do pokonania niesamowitych odległości w tej emocjonującej powietrznej przygodzie. Czy podołasz wyzwaniu i zostaniesz najlepszym latającym śmiałkiem?

Od zarania dziejów ludzie pragnęli latać jak ptaki, uwolnić się od ograniczeń grawitacji i szybować w przestworzach. Na przestrzeni dziejów podejmowano niezliczone próby, od klejenia skrzydeł po podgrzewanie powietrza czy gorączkowe machanie rękami. Ale prawdziwy triumf nastąpił wraz z wynalezieniem maszyny cięższej od powietrza, napędzanej silnikiem.

Teraz w grze Potty Racers 2 masz okazję wzbić się w powietrze i udowodnić, że potrafisz. W tej grze Twoim zadaniem jest pokonywanie niebios i osiąganie niewiarygodnych odległości. Zaczynając od skromnego samolotu toaletowego, będziesz dążył do przelecenia ponad 2000 metrów w swojej pierwszej samodzielnej misji. Nie będzie to łatwe, ponieważ niebo jest pełne wyzwań i niebezpieczeństw, w tym zbliżającej się groźby stania się pokarmem dla rekinów.

Ale nie bój się! Twój zaufany samolot toaletowy można ulepszyć za pomocą szeregu komponentów lotniczych, aby zwiększyć jego wydajność. Czy twoje modyfikacje wystarczą, by popchnąć cię do zwycięstwa? Wzbij się w przestworza, dostosuj swoją trajektorię i pozwól, by wiatr cię niósł, gdy dążysz do pokonania coraz większych odległości.

Kluczowe cechy gry:

  • Poczuj dreszczyk emocji podczas lotu, wystrzeliwując się w niebo w samolocie toaletowym
  • Ulepszaj i dostosuj swój samolot za pomocą różnych komponentów lotniczych
  • Podejmuj śmiałe misje i dąż do pokonania niesamowitych kamieni milowych na odległość
  • Poruszaj się po trudnym niebie, unikając przeszkód i niebezpieczeństw
  • Wyrusz na wciągającą i zabawną przygodę, która wciągnie Cię na wiele godzin

Uwaga: Potty Racers 2 to fikcyjna gra flash przeznaczona do celów rozrywkowych. Nie promuje ani nie popiera żadnych rzeczywistych czynności związanych z toaletami lub lotnictwem. Zawsze pamiętaj, aby cieszyć się grami w sposób odpowiedzialny i cieszyć się wirtualną swobodą lotu.

Limit wieku: PACO7

Opublikowano Feb 18, 2012

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Potty Racers 2

Pozostaw komentarz do gry Potty Racers 2

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~