Flipline Studios Vývojář 0 her 3.6M spuštění her 2 sledujících

Hry vývojáře Flipline Studios

O vývojáři

O společnosti Flipline Studios

Flipline Studios je nezávislé herní vývojářské studio sídlící v Clevelandu, Ohiu. Od svého založení v roce 2004 Tony Solarym a Mattem Neffem je studio věnováno tvorbě unikátních a velmi zábavných her pro své vášnivé fanoušky. S důrazem na bezplatné Flash hry a aplikace pro tablety a telefony si Flipline Studios získalo celosvětové uznání a obrovskou základnu hráčů.

Charakteristiky her Flipline Studios

Hry vyvinuté a publikované Flipline Studios zahrnují širokou škálu žánrů, od neformálních her s vařením po akční platforméry. Jejich tituly získaly mnoho ocenění a denně je hraje miliony lidí po celém světě.

Populární tituly a historie

Flipline Studios je nejznámější svou populární sérií časově řízených restauračních her Papa Louie a vzrušující adventurou Cactus McCoy. Cesta společnosti začala v letech 2002-2003, kdy se Matt a Tony podíleli na vývoji hry se stranovým pohybem a RPG nazvané The Mawglin. V roce 2004 založili Flipline IDS (Interactive Design Studios) a vydali komiks s názvem Freezing Pointe. Nicméně v roce 2006 se zaměřili na vývoj Flash her, což vedlo k ukončení Freezing Pointe a přejmenování společnosti na Flipline Studios. Téhož roku vydali hru Papa Louie: When Pizzas Attack! a v roce 2007 vytvořili svou první vařící hru s názvem Papa's Pizzeria.

Tým Flipline Studios

V jádru Flipline Studios jsou dva zakladatelé, Matt Neff a Tony Solary. Jako pracovité duo neúnavně pracují na vytváření nových her a aplikací po celý rok a zároveň spravují své webové stránky a komunikují s fanoušky prostřednictvím svého blogu, Twitteru a Facebooku.