Hunter Hitman

načítám... čekejte prosím

Hunter Hitman

Hunter Hitman je vzrušující webová hra, která staví hráče do situace vysoce kvalifikovaného vojáka, který se chová jako nájemný vrah, jehož úkolem je eliminovat řadu nebezpečných cílů. Hra obsahuje napínavou akci a intenzivní hratelnost, protože hráč musí používat strategické myšlení a rychlé reflexy, aby zlikvidoval každý cíl a zároveň se vyhnul odhalení.

Hra začíná krátkým tutoriálem, který hráče provede základy pohybu, cílení a boje. Jakmile je tutoriál dokončen, hráč dostane řadu stále obtížnějších misí, z nichž každá má svůj vlastní soubor cílů a výzev.

Hráč musí odstranit všechny cíle v každé misi v co nejkratším čase, aby získal kombo a vydělal mince za odemykání různých skinů postav. Jakmile hráč sestaví 3 stejné karty, může svou postavu vylepšit.

Jednou z nejunikátnějších vlastností Hunter Hitman je pokročilá umělá inteligence, která umožňuje herním cílům chovat se realisticky a nepředvídatelně. To znamená, že hráči se musí přizpůsobit každé situaci a použít svůj důvtip k překonání nečekaných výzev.

Celkově vzato je Hunter Hitman pohlcující a náročná hra, která hráče udrží na hraně sedadel. Díky intenzivní akci, napínavé hratelnosti a pokročilé AI je to perfektní volba pro každého, kdo hledá adrenalinový herní zážitek.

Věkový limit: PACO12

Zveřejněno dne Feb 25, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Hunter Hitman

Přidej komentář ke hře Hunter Hitman

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~