arrows

mouse = pohyb s překážkami

1 ... 8 = pohledy

t = zpomalený záběr

shift = spojka

i = inventář

l = světla

space = ruční brzda

enter = reset auta

r = oprava auta

Ukázat více

Scrap Metal 3: Infernal Trap je 3D simulátor jízdy. Hráč si může vytvořit vlastní mapy. Umísti mosty, rampy a mnoho dalších překážek. Auta jsou realistická a můžou být zničena. Ve hře si můžeš vybrat ze 4 jedinečných aut.

O hře

Ti z vás, kdo jste čekali na další pokračování série Scrap Metal, můžete začít slavit. Scrap Metal 3 je tu a s ním i absolutní svoboda ježdění, kterou tak všichni zbožňujeme. Připravili jsme pro vás obrovskou mapu, na které jsme ladili terén do posledního detailu tak, aby právě terén byl hlavní výzvou pro samotnou jízdu v jednom ze čtyř aut, jejichž jízdní model odpovídá jejich skutečným protějškům, a tak například pouhá projížďka po horách je opravdu tuhý boj právě mezi tvým vozem a přírodou. Jak už ale bývá zvykem, objevíš se na hliněné rovině, kde si můžeš jen tak jezdit nebo otestovat vlastnosti různých aut na překážkové dráze se zbrusu novými vychytávkami, kterou si sám můžeš postavit podle tvé libosti. Druhou možností je vydat se do hor, začít prozkoumávat rozmanitost herního světa a užívat si tu volnost a propracovaný destrukční model. Scrap Metal 3 navazuje na ideu svých předchůdců o totální svobodě a posouvá celou sérii zase o kousek dopředu. Bav se.

Bullet Force Unblocked

Pokud jsi zjistili, že je na tvém elektronickém zařízení blokována Scrap Metal 3: Infernal Trap, je to pravděpodobně kvůli blokování ze strany správce sítě nebo zařízení (např. Ve škole). Chceš-li v tomto případě hrát hru, musíš změnit síť nebo zařízení, ze kterého se připojujete. Způsoby, jak se vyhnout blokování?

Zveřejněno dne Oct 18, 2017

Další hry z herní série Scrap Metal:

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Scrap Metal 3: Infernal Trap

YouTubeSubscribe PacoGames on Youtube

Přidej komentář ke hře Scrap Metal 3: Infernal Trap

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~