Speed Boat Extreme Racing

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

arrows

f = NOS

r = restart

t

c = pohled

WASD = hráč 2

k = NOS (hráč 2)

o = restart (hráč 2)

l

p = pohled (hráč 2)

Ukázat více

Speed Boat Extreme Racing

Připravte se na adrenalinové vodní dobrodružství v Speed Boat Extreme Racing ! Chopte se kormidla superrychlých člunů a ponořte se do vzrušujícího světa vysokorychlostních závodů a kousků, které vzdorují gravitaci. Ať už jste osamělý kapitán, který hledá sólovou výzvu, nebo se chcete podělit o vzrušení s přítelem, tato hra nabízí režimy Free Drive a Racing, které lze hrát v režimu pro jednoho i pro dva hráče.

Klíčové vlastnosti hry:

  • Super rychlostní čluny: Vyberte si z nabídky vysoce výkonných rychlostních člunů, z nichž každá má své jedinečné vlastnosti, a pociťte shon při plavbě ve vlnách.
  • Race to Victory: Vyzvěte se v závodním režimu, když budete soutěžit s ostatními loděmi v rychlých a srdceryvných závodech. Použijte své dovednosti k vymanévrování protivníků a získání vítězství.
  • Stunt Spectacular: Pokud jste fanouškem triků a flipů, které vzdorují gravitaci, je vaším hřištěm režim Free Drive. Provádějte úžasné kousky, prozkoumávejte otevřené vody a nechte zazářit svého vnitřního odvážlivce.
  • Single a multiplayer: Ať už dáváte přednost sólovým dobrodružstvím nebo sdílení vzrušení s kamarádem, Speed Boat Extreme Racing vám nabídne režimy pro jednoho hráče i pro dva hráče.

Speed Boat Extreme Racing přináší oceánské vzrušení jako žádný jiný. Podmaníte si vlny, ukážete se jako konečný šampion na motorovém člunu a stanete se králem moří? Je čas nastartovat tyto motory a udělat šplouchnutí ve světě extrémních závodů lodí!

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Sep 15, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Speed Boat Extreme Racing

Přidej komentář ke hře Speed Boat Extreme Racing

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~