MotorBike

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

MotorBike je adrenalinová závodní hra, kde projíždíte drsným provozem vysokou rychlostí. Pomocí různých režimů si upravujte a upgradujte své motorky, abyste vyhrávali závody, unikali před policií a sbírali předměty.

Připravte se zažít vzrušení z vysokorychlostních motocyklových závodů v MotorBike, vrcholné motoristické závodní hře. Díky různým herním režimům a přizpůsobitelným kolům vás MotorBike jistě zabaví na celé hodiny. Závoďte proti ostatním protivníkům, vydejte se na nekonečnou cestu nebo se vyzvěte tím, že budete uhýbat dopravním vozidlům s téměř neúspěchem. Hra také nabízí řadu bezplatných mincí a nároků, které můžete použít k upgradu a přizpůsobení vaší motorky s různým výkonem a jízdními vlastnostmi. S osmi kategoriemi pneumatik a 36 motocykly, ze kterých si můžete vybrat, si můžete upravit barevný balíček a upgradovat šest různých součástí, včetně motoru, turba, brzd, kol, ovládání a nitro.

Motorbike obsahuje šest herních režimů, včetně Kariéra, Závodění online, Motorky série, Pouliční těžba, Denní akce a Drag Racing, každý s mnoha závody, které různými způsoby vyzvou vaše řidičské schopnosti. Ocitnete se v závodění proti soupeřům, útěku před policií, sbírání předmětů a mnoho dalšího, a to vše při uhýbání provozu a snaze udržet si kontrolu nad svým kolem.

Ohromující grafika hry a realistické zvukové efekty vytvářejí pohlcující herní zážitek, díky kterému budete mít pocit, že jste skutečně na otevřené cestě. Ať už jste příležitostný hráč nebo ostřílený profík, MotorBike je hra, která vás zaručeně zabaví a zabaví na dlouhé hodiny. Tak na co čekáš? Stáhněte si MotorBike ještě dnes a připravte se na roztáčení motorů!

Klíčové vlastnosti hry ve hře Motorka

  • 36 motorek na výběr
  • Upravte si barevný balíček každého z nich a upgradujte 6 komponentů motorky
  • 6 herních režimů, včetně Kariéra, Závodění online a Denní události
  • Závody v provozu s různými cíli, jako je útěk před policií, sbírání předmětů a soupeření s protivníky.

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne May 9, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře MotorBike

YouTubeSubscribe PacoGames on Youtube

Přidej komentář ke hře MotorBike

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~