MC8Bit

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

Vydejte se na impozantní 8bitové herní dobrodružství s MC8Bit ! Proveďte odvážné dobrodruhy, Alexe a Steva, pixelovaným světem Minecraftu. Až budete opouštět bezpečí svého domu, dejte si pozor na strašidelný les hemžící se příšerami. Tady vám váš věrný krumpáč nepomůže, tak zbystřete důvtip a připravte se na akci. Postavte se hrozivým příšerám číhajícím ve stínech a nezapomeňte sbírat ty vzácné obsidiánové kameny. Drží klíč k vašemu postupu. Bez nich zůstane portál nečinný a blokuje vám cestu do další úrovně.

Klíčové vlastnosti hry:

  • Klasické 8bitové dobrodružství: Zažijte nostalgii 8bitového hraní a prozkoumejte hranatý svět Minecraftu zcela novým způsobem.
  • Brave the Spooky Forest: Projděte tajemný a nebezpečný les plný příšer. Vaše schopnosti přežití jsou vaší největší zbraní.
  • Obsidian Stone Quest: Sbírejte obsidiánové kameny rozeseté po celém světě. Ty jsou klíčem k odemykání portálů a postupu ve hře.
  • Pixel-Perfect Fun: Užijte si retro kouzlo pixel art grafiky a ponořte se do strhujícího dobrodružství inspirovaného Minecraftem.

Jste připraveni ponořit se do světa MC8Bit? Otestujte si své 8bitové herní dovednosti, přelstíte monstra a sbírejte tyto obsidiánové kameny, abyste aktivovali portál. Vaše pixelové dobrodružství čeká!

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Sep 18, 2023

10 035 spuštění Tagy: Nenáročné Hry Pro Dva Arkády HTML5 Myš

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře MC8Bit

Přidej komentář ke hře MC8Bit

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~