Kontroller

WASD = move

mouse = shoot

space = jump

shift = crouch

f = build mode

1

2 = weapons

r = reload

z

x

c

v = build

Daha fazla göster

1v1.LOL

Geri bildirim Favori Pay

178

31

85%

1v1.LOL bir üçüncü şahıs çok oyunculu aksiyon nişancı oyunudur. Oyun, Fortnite oyununun temellerinden ilham alıyor ve oyuncunun engelleri ve köprüleri inşa etmesi gerekiyor. Onları atlatmak veya korumak için kullanma. Toplam altı oyun modu mevcuttur.

Oyun hakkında

Tarayıcınızda oynayabileceğiniz yeni aksiyon oyununu duydunuz mu? Avantajı, PC'de neredeyse hiç yer kaplamaz ve uzun kurulum işlemi olmadan hemen oynayabilirsiniz. Oyun basit grafiklere sahip ve bu sayede 1v1.LOL sorunsuz ve gecikmesiz çalışıyor. 1v1.LOL, savunma olarak duvar inşa etmeniz gereken Fortnite oyunundan esinlenmiştir. Rakiplerinizle savaşın ve bir efsane olun!

Oyun modları

Oyun toplam altı oyun moduna sahiptir. Beşte diğer oyunculara karşı savaşacaksınız ve altıncı yeni başlayanlar için nasıl inşa edileceğini öğrenecek. Ancak, sadece yeni başlayanlar için değil, aynı zamanda yeni taktikler denemek isteyen deneyimli oyuncular için.

Sadece Oluşturma Modu

Bu modda, yukarıda belirtildiği gibi, oyuncu savaşmaz ve hayatta kalamaz. Nasıl inşa edileceğini öğrenmek için sessiz bir yer. Rakibiniz sizi öldürmeye çalışırken bina ve silahlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmak hiç de kolay değil. Bu nedenle, bu moda zaman ve sabır ayırın. Zaten bir profesyonel iseniz, sadece yeni bina stratejileri deneyin, belki de mükemmel ve büyüleyici bir savunma bulacaksınız.

1v1 modu

Bu, en bilinen ve oynanan moddur. Giriş yapmadan girebilirsiniz. Oyunu neredeyse anında bulur ve rastgele bir oyuncuya karşı oynarsınız. Burada hızlı olmalısınız, çünkü sadece biriniz kazanabilirsiniz!

Savaş Royale

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi, bu, dövüşün diğer birçok oyuncu ile tek bir yerde gerçekleştiği klasik bir moddur. Oyun alanı zamanla daralır, böylece son iki oyuncu% 100 birbirlerine karşı savaşır. En iyi galibiyet olsun! Şerefin için savaş. Oyunda toplam 10 oyuncu var.

Kutu Modu

Kutu modu Battle Royale moduna çok benzer, ancak oyuna sadece 8 oyuncu girer ve en başından boks yapmaya başlarsınız. Bu nedenle oyun alanı baştan beri çok küçük! Sonunda, son canlı oyuncu kazanır. Kavga başlasın.

Parti modu

Sadece arkadaşlarınızla bir oda oluşturun. Grup kimliği oluşturun ve oyununuzu yalnızca arkadaşlarınızla sessiz tutun. Yabancılara izin verilmez.

1v1 Rekabetçi Modu

Klasik bir 1v1 modu. Tek fark, giriş yapmanız gerektiğidir. Avantajı, eğer gerçekten iyiyseniz, isminizin EN İYİ oyuncular arasında olması ve bilinmesi!

Yaş sınırı: PACO16

Yayınlandı Mar 15, 2020

Daha fazla göster

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

1v1.LOL için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz 1v1.LOL

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~