SuperKiller

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

PacoGames logo

SuperKiller, sizi büyük bir şehirde düşmanları alt etmekle görevli gizli bir ajanın rolüne sokan heyecan verici bir web tabanlı oyundur. Eşsiz tasarlanmış odalar ve aşılması gereken çeşitli engellerle bu oyun, aksiyon dolu oyun oynamayı seven herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyun.

Her odada gezinirken, düşmanlarınızı alt etmenin en iyi yolunu bulmak için yaratıcı olmanız gerekecek. Kutuları ve pencereleri kırmak için çekicin sekmelerini ve kıvrımlı yolunu kullanarak kötü adamları öldürmek için daha fazla yol açın.

Sezgisel oynanışı ve zorlu seviyeleri ile SuperKiller, aksiyon ve macerayı seven herkes için mükemmel bir seçimdir. Oyun, becerilerinizi ve yaratıcılığınızı test etmek için tasarlandı ve her düşmanı alt etmenin birden fazla yolu ile sizi bekleyen her zaman yeni bir meydan okuma var.

İster deneyimli bir oyuncu olun ister sıradan bir oyuncu olun, SuperKiller boş zamanlarını eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde geçirmenin yollarını arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Öyleyse neden bekleyelim? Şimdi oynayın ve nihai gizli ajan olmak ve tüm düşmanlarınızı alt etmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Yaş sınırı: PACO12

Yayınlandı Mar 8, 2023

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

SuperKiller için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz SuperKiller

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~