SuperKiller je napínavá webová hra, která vás staví do role tajného agenta, který má za úkol porážet nepřátele ve velkém městě. Díky jedinečně navrženým místnostem a řadě překážek, které je třeba překonat, si tuto hru musí zahrát každý, kdo miluje akční hru.

Při procházení každou místností budete muset být kreativní, abyste našli nejlepší způsob, jak zlikvidovat své nepřátele. Použijte odrazy a zakřivenou dráhu kladiva k rozbití krabic a oken, čímž otevřete další způsoby, jak zabít padouchy.

Díky intuitivnímu hraní a náročným úrovním je SuperKiller perfektní volbou pro každého, kdo miluje akci a dobrodružství. Hra je navržena tak, aby otestovala vaše dovednosti a kreativitu, a s několika způsoby, jak porazit každého nepřítele, vždy na vás čeká nová výzva.

Ať už jste ostřílený hráč nebo příležitostný hráč, SuperKiller je perfektní volbou pro každého, kdo hledá zábavný a vzrušující způsob trávení volného času. Tak proč čekat? Hrajte nyní a zjistěte, zda máte na to, abyste se stali ultimátním tajným agentem a zlikvidovali všechny své nepřátele!

Věkový limit: PACO12

Zveřejněno dne Mar 8, 2023

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře SuperKiller

Přidej komentář ke hře SuperKiller

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~