Day At School Game

Day At School je pěkná 2D hra složená z 8 zajímavých školních miniher. Návrat do školy po určité době je náročným procesem nejen pro studenty, ale také pro učitele, školníky a mnoho dalších zúčastněných osob. Musí toho udělat hodně, aby bylo všechno připraveno, a tato hra vás těmito procesy provede během 20 minut od hraní.

  1. Nejprve je třeba připravit školní třídu. Je třeba vyčistit veškerý nepořádek, vymalovat stěny, opravit podlahu a zvolit nové vybavení, aby vše vypadalo perfektně.
  2. Dále pomůžete studentům najít a shromáždit všechny potřebné školní potřeby pro jejich první den ve škole. Jakmile je jejich školní taška připravena, musíte jim také pomoci se správně oblékat. Den bude dlouhý, takže si připravte svačinu a zdravý nápoj je 100% prospěšný.
  3. Jakmile jsou studenti připraveni, musí být převezeni do školy. Každé vozidlo - včetně školního autobusu - však potřebuje určitou službu, aby vypadalo a fungovalo správně. Udělejte tedy vše potřebné k jeho vyčištění a doplnění potřebným benzínem.
  4. Nové prostředí může způsobit určitý zmatek - studenti si nemusí být jisti, kam mají sedět. Pomozte jim najít jejich místo. Jakmile se všichni posadíte a budete připraveni, začněte je učit.

Bavte se!

Věkový limit: PACO3

Zveřejněno dne Apr 6, 2021

Ukázat více

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Day At School Game

Přidej komentář ke hře Day At School Game

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~