Dark Warrior Creator
Dark Warrior Creator

Spusťte hru okamžitě ve svém prohlížeči a začněte hrát během několika sekund.

icon

načítám... čekejte prosím

Dark Warrior Creator

Dark Warrior Creator je propracovaný editor anime postav, ve kterém si můžete navrhnout mocného hrdinu do nejmenších detailů. Od legendární dračí zbroje až po mystické zbraně – vyjádřete svou kreativitu v této prohlížečové oblíkačce.

Ovládání

mouse

O hře Dark Warrior Creator

Popusťte uzdu své fantazii ve hře Dark Warrior Creator, komplexním editoru postav, kde si můžete vybudovat vlastního hrdinu od úplných základů. Tato hra vám umožní uvolnit pouta své představivosti a vytvořit postavu s jedinečnou osobností a stylem. Na výběr máte z obrovského množství účesů, přičemž můžete kombinovat různé prvky pro přední i zadní část vlasů a vytvořit tak originální vzhled. S celým spektrem barev, které máte k dispozici, doladíte každý detail přesně podle svých představ.

Přizpůsobení se však nezastaví jen u vzhledu. Svého bojovníka můžete obléknout do všeho možného, od těžké, zdobené dračí zbroje až po elegantní a jednoduché kimono. Na závěr svou postavu vybavte zbraní a specializací podle vlastního výběru, včetně oštěpů, jednoručních mečů, obouručních čepelí a různých štítů. Každý prvek lze do detailu vybarvit, čímž vdechne život zbrusu novému, dokonalému anime válečníkovi.

Detaily hry

  • Žánr: Dívčí
  • Platforma: Webový prohlížeč
  • Zveřejněno dne : 3. 7. 2018
  • Spuštění: 46 144 spuštění
  • Mobilní hra: Ne

Hlavní prvky hry

  • Rozsáhlé možnosti barevných úprav pro každý jednotlivý prvek.
  • Rozmanitý šatník zahrnující dračí zbroje i tradiční kimona.
  • Různé specializace zbraní: oštěpy, jednoruční i obouruční meče.
  • Unikátní systém vrstvení vlasů s odděleným stylem přední a zadní části.
  • Vysoce kvalitní ilustrace postav inspirované anime stylem.

Ať už jste fanouškem fantasy RPG nebo anime výtvarného stylu, Dark Warrior Creator nabízí intuitivní rozhraní pro experimentování s koncepty postav. Možnost uložit si své návrhy nebo si prostě jen užívat proces kombinování výbavy z něj dělá relaxační a zároveň kreativní zážitek pro hráče všech věkových kategorií.

Časté otázky

Je hra Dark Warrior Creator zdarma?

Ano, Dark Warrior Creator můžete hrát zdarma přímo ve svém webovém prohlížeči na PacoGames.

Co všechno mohu v této hře upravovat?

Můžete upravovat účesy, rysy obličeje, sady brnění (jako jsou dračí pláty nebo kimona) a vybírat zbraně, jako jsou meče, oštěpy a štíty.

Mohu hrát Dark Warrior Creator na mobilu?

Ano, tato hra je navržena tak, aby byla kompatibilní s webovými prohlížeči na počítačích i mobilních zařízeních.

Lze hrát Dark Warrior Creator bez omezení?

Ano, hra je přístupná přes standardní webové prohlížeče. Pokud jste v omezené síti, můžete k ní přistupovat přes web PacoGames.