18
3

86%

online_solitaire

online_solitaire

Deweloper | 1 gra

Solitaire - Play Klondike, Spider & FreeCell

36 021 grałem Tagi: LOGICZNE karciane HTML5 logiczne Solitaire

Zagraj w pasjansa za darmo dzięki tej nowoczesnej i stylowej wersji klasycznej gry w pasjansa, którą znasz i kochasz. Wzięliśmy rozgrywkę, którą znasz z Microsoft Solitaire i stworzyliśmy nowoczesną wersję z piękną grafiką i łatwą rozgrywką.

Nasza gra w pasjansa oferuje nieograniczoną liczbę darmowych gier, cofnięć i podpowiedzi. Możesz przełączać dźwięk, ustawić autoodtwarzanie, wybierać między obracaniem 1 lub 3 kartami naraz i wiele więcej w ustawieniach. Możesz nawet grać w różne rodzaje pasjansów, takie jak Klondike, Freecell, Spider Solitaire i Russian Solitaire.

Rozgrywka

Jeśli grasz w pasjansa po raz pierwszy, podsumujmy zasady naprawdę szybko. Aby wygrać grę, wszystkie karty muszą znaleźć się w stosach fundamentowych. Pale fundamentowe są uporządkowane według koloru i rangi. Każda fundacja ma jeden kolor, a karty należy układać na fundamencie w odpowiedniej kolejności (as, jeden, dwa itd.). Aby dostać się do przenoszenia kart na fundamenty, gracz może użyć ruchów opisanych poniżej:

 • Przenoszenie kart z zapasów na odpady: Możesz przerzucić jedną lub trzy karty z zapasów na odpady. Kwotę można skonfigurować w ustawieniach.
 • Przenieś kartę z odpadu na fundację: Możesz przenieść kartę z odpadu na fundament, jeśli ranga i kolor kart są prawidłowe.
 • Przenieś kartę z odpadów na stół: Możesz przenieść kartę z odpadu na stół, jeśli ranga i kolor kart są prawidłowe.
 • Przenieś kartę z podstawy z powrotem na stół: W razie potrzeby możesz przenieść kartę z podstawy z powrotem na stół.
 • Przenieś jedną lub więcej kart z jednego stołu na drugie: Możesz przenieść jedną lub kilka kart z jednego stołu na drugie, jeśli ranga pierwszej karty w stosie jest o jeden wyższa niż stół, na który się przenosisz, a kolor jest odwrotny do przenoszona karta.
 • Możesz przenieść kartę na stół na fundamenty: Możesz to zrobić ręcznie lub pozwolić, aby stało się to automatycznie. Można to skonfigurować w ustawieniach.

Limit wieku: PACO3

Opublikowano Oct 24, 2020

Pokaż więcej

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Solitaire - Play Klondike, Spider & FreeCell

Pozostaw komentarz do gry Solitaire - Play Klondike, Spider & FreeCell

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

  Load comments

  Profile picture

  *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~