Potty Racers 3

Ładowanie... Proszę czekać

Potty Racers 3

W Potty Racers 3 wcielisz się w nieustraszonego śmiałka, który uwielbia ścigać się niekonwencjonalnymi pojazdami. Tym razem będziesz ścigać się ze zmodyfikowaną przenośną toaletą, którą można ulepszać i ulepszać, aby osiągnąć większą prędkość i odległość. Zrzucaj nocnik z ramp, wykonuj akrobacje w powietrzu i zbieraj bonusy, aby zarabiać pieniądze na ulepszenia.

Odblokowuj nowe lokalizacje i tory wyścigowe w miarę postępów, napotykając trudne przeszkody i rywalizując z innymi zawodnikami. Celem jest dotarcie jak najdalej, zdobywając po drodze punkty i nagrody. Wykorzystaj swoje umiejętności i strategię, aby zoptymalizować wydajność nocnika, zrównoważyć go w powietrzu i bezpiecznie wylądować, aby kontynuować wyścigową podróż.

Najważniejsze cechy Potty Racers 3 to:

  • Konfigurowalny nocnik: Ulepsz i ulepsz swoją przenośną toaletę za pomocą różnych części i akcesoriów, aby poprawić prędkość, przyspieszenie i aerodynamikę.
  • Ekscytujące wyścigi: startuj z ramp, wykonuj akrobacje w powietrzu i pokonuj trudne przeszkody, aby osiągać większe odległości.
  • Wiele lokalizacji: eksploruj różne środowiska i tory wyścigowe, z których każdy ma swoje unikalne wyzwania i możliwości.
  • Pieniądze i nagrody: Zarabiaj pieniądze za udane wyścigi i wykorzystuj je do kupowania ulepszeń, odblokowywania nowych umiejętności i zwiększania wydajności nocnika.
  • Rankingi i osiągnięcia: Rywalizuj z innymi graczami i walcz o wysokie wyniki, dążąc do szczytów rankingów i odblokowując osiągnięcia.

Limit wieku: PACO7

Opublikowano Feb 19, 2012

Zaproś 10 znajomych i graj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Obejrzyj instrukcje wideo dla Potty Racers 3

Pozostaw komentarz do gry Potty Racers 3

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Profile picture

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Kolejność komentarzy:

Najważniejsze komentarze

    Profile picture

    *pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~